CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Uroczyste otwarcie łącznika

Jest! Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie łącznika pomiędzy budynkami A i B Zespołu Szkół Milenium. Dotychczas aby dostać się z jednego do drugiego budynku trzeba było wyjść na dwór, co było szczególnie niewygodne zimą lub w deszczowe dni. Dzięki inwestycji dzieci z przedszkola będą mogły pod opieką Pań nauczycielek bezpiecznie i wygodnie poruszać się między budynkami.  Wstęgę przecinali najważniejsi użytkownicy przejścia, czyli przedszkolaki i uczniowie! Dzisiaj wszyscy pierwszy raz przeszli łącznikiem, jednocześnie podziwiając wystawę fotografii autorstwa uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium. Od teraz burzowy dzień, taki jak dziś, nie jest dla nas żadną przeszkodą.


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny