Aktualności

Dołącz do Aktywnego Miasta z Milenium Team!

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, rodziców i sympatyków naszego przedszkola do udziału w niezwykłej akcji - "Aktywne Miasta"! Dołączcie do zespołu Milenium Team i kręćcie kilometry dla siebie oraz naszej grupy. Wspólnie możemy osiągnąć wspaniałe wyniki, promując zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

Czytaj dalej

Pytalscy w kinie

26 kwietnia Grupa Pytalskich wybrała się na pierwszą wyjazdową wycieczkę do kina Helios w Gnieźnie. ,,Kicia kocia w przedszkolu" skradła serca naszych maluszków. To był dzień pełen wrażeń :)

Czytaj dalej

Bystrzaki z wizytą na Dworcu PKP

W tym tygodniu najstarsza grupa miała okazję poznać obowiązki pracowników kolei oraz dowiedzieć się jak odpowiedzialna jest to praca. Dzieci mogły również zobaczyć jak od środka wygląda lokomotywa i nastawnia.

Czytaj dalej

Ekologiczne zajęcia u Bystrzaków

Ekologiczne zajęcia u Bystrzaków

W kwietniu dzieci poznały zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne. Bystrzaki uczyły się poprawnie segregować śmieci oraz stworzyły eko zabawki. Wszystkie te działania miały na celu zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest nasza planeta.

Czytaj dalej

Dzień Ziemi w grupie Tropicieli

Dzień Ziemi w grupie Tropicieli

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Grupa Tropicieli aktywnie uczestniczyła w zajęciach, podczas których dowiedzieliśmy się między innymi jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. 

Czytaj dalej

Dzień Książki w grupie Tropicieli

Dzień Książki w grupie Tropicieli

Jak powstaje książka? Jak dbać o książki? Jakie są zasady korzystania z nich? Między innymi na te pytania odpowiadaliśmy w grupie Tropicieli podczas obchodzenia Dnia Książki.

Czytaj dalej

Dzień książki w grupie Pytalskich

Książki są nudne? Nie dla najmłodszej grupy Przedszkola Mali Odkrywcy Milenium w Gnieźnie. 23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji Pytalscy wykonali zakładki do swoich ulubionych książek oraz wybrali się do biblioteki.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007