Aktualności

Zmiana godzin pracy Sekretariatu

Informujemy, że od 1 lipca do 27 sierpnia 2021 roku Sekretariat będzie pracował w godzinach 7:30-14:00. Od dnia 26 lipca do 8 sierpnia 2021 Sekretariat będzie nieczynny. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

Zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

Dziś oficjalnie ostatni dzień roku przedszkolnego 2020/2021. Naszym Małym Odkrywcom dziękujemy za kolejny, pełen uśmiechu i przygód rok! Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków i niezmiernie miło nam patrzeć, jak robią postępy. Przyszedł czas na wakacje - niech nie zabraknie słoneczka i dobrej zabawy. Życzymy Pytalskim, Tropicielom i Bystrzakom bezpiecznych, szczęśliwych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Czytaj dalej

Milenium Razem dla Olgi!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole „Mali Odkrywcy” Milenium wspólnie włączyły się w akcję na rzecz Olgi Miśkiewicz. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele na różne sposoby zbierali pieniądze na leczenie dziewczynki, dla której terapia genowa to szansa na normalne życie. Niestety leczenie małej Olgi należy do najdroższych na świecie, dlatego każdy grosz się liczy.

Czytaj dalej

Pożegnanie Bystrzaków - zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

Zakończenie roku przedszkolnego to nie tylko radość z nadchodzących wakacji, ale także czas pożegnań. Nasze Bystrzaki opuszczają w tym roku mury Przedszkola "Mali Odkrywcy" Milenium, a od września pójdą do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z tej okazji dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowały występ artystyczny, który uroczyście rozpoczęła Pani dyrektor dr Iwona Gawrecka.

Czytaj dalej

Urodziny Aleksego z grupy Bystrzaków

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia! Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego!

Zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

W przedszkolu "Mali Odkrywcy" świętowaliśmy ostatnio bardzo ważne wydarzenie - zakończenie roku przedszkolnego! W auli zebrały się wszystkie trzy grupy: Pytalscy, Tropiciele oraz Bystrzaki, aby wspólnie świętować. Była to nie tylko okazja do podsumowań, ale także do radosnego przywitania wakacji! Zakończenie roku to niestety również czas pożegnań, w końcu nasze najstarsze przedszkolaki już we wrześniu rozpoczną naukę w szkole podstawowej!

Czytaj dalej

Urodziny Marianny z grupy Bystrzaków

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia! Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego!

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w grupie Pytalskich

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Od samego rana w naszym przedszkolu panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, były liczne konkursy, zabawy oraz gry zespołowe.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w grupie Bystrzaków

Tego dnia w grupie Bystrzaków od rana panował gwar, dzieci nie mogły doczekać się przygotowanych dla nich atrakcji. Rozpoczęliśmy od przedszkolnego kina, dzieci na dużym ekranie mogły obejrzeć bajkę pt. „Opowieść o dinozaurach”, następnie malowaliśmy farbami za pomocą gąbek, szczoteczek i palców. Bystrzaki przeszły po ścieżce sensorycznej, której funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007