Aktualności

Dzień Dziecka u Pytalskich i Odkrywców

1 czerwca grupa Pytalskich i Odkrywców (grupa dzieci z niepełnosprawnościami) świętowała Dzień Dziecka! Zaczęliśmy od wspólnego wykonania owocowych szaszłyków i owocowej lemoniady, a następnie wybraliśmy się na piknik na przedszkolny ogródek. Braliśmy udział w licznych zabawach muzyczno-ruchowych. To był mile spędzony dzień na świeżym powietrzu.

Czytaj dalej

Festyn i Dzień Rodziny

Teren Przedszkola i Szkoły Podstawowej Milenium był wczoraj (6.6.2023) areną wyjątkowego festynu rodzinnego, który przykuł uwagę uczniów i rodziców z całego miasta. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję spędzić razem niezapomniany czas na terenie naszej szkoły, ciesząc się mnóstwem atrakcji i zabaw.

Dla przedszkolaków to wydarzenie zaczęło się już wcześniej. Świętowali oni bowiem Dzień Rodziny. W małej auli Milenium wszystkie grupy zaprezentowały swoje muzyczne, taneczne i recytatorskie umiejętności, które podziwiali zaproszeni goście – rodzice. Następnie wszyscy udali się na festyn.

Czytaj dalej

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

W miniony poniedziałek dzieci z Przedszkola Milenium wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Gnieźnie. Już sama podróż autokarem była dla nich nie lada atrakcją.

Czytaj dalej

Tropiciele odwiedzili gnieźnieńskich strażaków

Tropiciele z wizyta w Straży Pożarnej. Dzieci miały okazję zobaczyć symulacje pożaru w pomieszczeniach domowych oraz podczas biwaku na świeżym powietrzu. Zwiedziliśmy również wszystkie zakamarki remizy strażackiej. To była ciekawa wyprawa.

Czytaj dalej

Bystrzaki świętują Światowy Dzień Pszczół

Dziś grupa Bystrzaków obchodziła Światowy Dzień Pszczół. Dzieci zapoznały się z budową pszczoły i sposobem w jaki powstaje miód. Poznały również ich cykl życia. Dzień ten był pełen atrakcji. Bystrzaki brały udział w zabawach matematycznych i ruchowych. Dzieci dowiedziały się jak wygląda ul oraz wykonały piękne pszczółki z plasteliny. To był wspaniały dzień :)

Czytaj dalej

Dzień Pszczół u Odkrywców i Pytalskich

Dziś grupa Pytalskich i Odkrywców (grupa dzieci z niepełnosprawności) obchodziła Dzień Pszczół. Dzieci zapoznały się z cyklem życia pszczół, ich rodzajami oraz pełnionymi funkcjami. Dowiedziały się również jak wygląda ul, a także miały możliwość spróbowania prawdziwego miodu. Na dworze zadaniem dzieci było odnalezienie zagubionych pszczółek i doprowadzenie ich do ula. Brały także udział z zabawach ruchowych, matematycznych i poznawczych.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny