Aktualności

Zakończenie roku w Przedszkolu Milenium 2022

Żegnaj Przedszkole! 22 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy". Było to wielkie święto dla grupy Bystrzaków - 7-latki już od września będą uczniami szkoły podstawowej. Na widowni zasiedli więc rodzice starszaków, ale również dzieci z młodszych grup.

Czytaj dalej

Wizyta Pani Policjantki i „Pyrka” w Przedszkolu

14 czerwca nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście - Pani Policjantka: mł. asp. Anna Pilarska oraz sierż. „Pyrek” (maskotka Wielkopolskiej policji). Tego dnia dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat zawodu policjanta, zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz bezpieczeństwa w czasie zbliżających się wakacji.

Czytaj dalej

Uroczyste otwarcie łącznika

Jest! Dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie łącznika pomiędzy budynkami A i B Zespołu Szkół Milenium. Dotychczas aby dostać się z jednego do drugiego budynku trzeba było wyjść na dwór, co było szczególnie niewygodne zimą lub w deszczowe dni. Dzięki inwestycji dzieci z przedszkola będą mogły pod opieką Pań nauczycielek bezpiecznie i wygodnie poruszać się między budynkami.  Wstęgę przecinali najważniejsi użytkownicy przejścia, czyli przedszkolaki i uczniowie! Dzisiaj wszyscy pierwszy raz przeszli łącznikiem, jednocześnie podziwiając wystawę fotografii autorstwa uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium. Od teraz burzowy dzień, taki jak dziś, nie jest dla nas żadną przeszkodą.

Czytaj dalej

Festyn Rodzinny w Milenium

Wczoraj bawiliśmy się w Milenium na festynie rodzinnym. Pogodzie nie udało się nas przestraszyć! Podczas wydarzenia gościliśmy Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza. Festyn uroczyście rozpoczęła Pani dyrektor, dr Iwona Gawrecka. Zaraz potem na scenie pojawił się Klub Taekwon-Do Humelt, który zaprosił gości na niezwykły pokaz. Swoje umiejętności prezentowały oczywiście dzieci z Milenium! Na festynie pojawiła się również maskotka Startu Gniezno, z którą fani bardzo chętnie robili sobie zdjęcia.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w grupie Tropicieli

Dzień Dziecka w grupie Tropicieli był pełen niespodzianek.  Zaczęliśmy od zabawy z chustą animacyjną oraz balonową dyskoteką z tańcami połamańcami, bawiliśmy się w ciuciubabkę oraz rysowaliśmy swoje podobizny „Królewny” i „Królewicza”. Po takich aktywnościach zaburczało nam w brzuchach i udaliśmy się na przepyszną pizzę do pobliskiej Pizzerii.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w grupie Bystrzaków

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa, w trakcie której Bystrzaki miały wiele atrakcji. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich najpierw do kina, następnie odwiedziliśmy pizzerie, by dalej zawędrować na pokaz papug. Dzieci bawiły się wspaniale.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w grupie Pytalskich

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek.

Czytaj dalej

Dzień Mamy i Taty w grupie Tropicieli

„ Mamo Tato chodźcie na łąkę będzie dzisiaj piękny koncert…” taką piosenką grupa Tropicieli zaprosiła  przybyłych gości do obejrzenia przedstawienia z okazji Dnia Mamy i Taty. Nasza scena w tym dniu zmieniła się w łąkę, a mali aktorzy w piękne kwiaty. Nie brakło wzruszających piosenek i układów tanecznych, a także upominków dla kochanych Rodziców.

Czytaj dalej

Dzień Mamy i Taty w grupie Bystrzaków

31 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji pięknego święta jakim jest Dzień  Matki i Dzień Ojca.  Przedszkolaki wcielając się w aktorów zaprezentowały scenariusz pt. Historia mamy i taty. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny -  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców.

Czytaj dalej

Dzień Mamy i Taty w grupie Pytalskich

27 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystości z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Mamy i Dzień Taty. Pytalscy z dużym zaangażowaniem przystąpili do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny -  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny