Aktualności

Balik karnawałowy w Przedszkolu Milenium

To był jeden z najbardziej kolorowych dni w roku! Dzisiaj trudno było zgadnąć, kto tak naprawdę przyszedł do przedszkola! Zamiast przedszkolaków odwiedziła nas Elsa, Super Mario, Spiderman, Jednorożce, Księżniczki… długo by wymieniać!

Czytaj dalej

Nauka poprzez zabawę u Bystrzaków

Bystrzaki ćwiczą nie tylko umysł, ale i ciało! Rozbudzanie ciekawości i kreatywności dziecka to w tej grupie priorytet. Nauka poprzez zabawę to nasz strzał w dziesiątkę.

Czytaj dalej

Jasełka w Przedszkolu Milenium w Gnieźnie

Jak co roku w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy" w Gnieźnie najstarsza grupa przedszkolna - Bystrzaki - przygotowała przedstawienie Jasełkowe. Dzisiaj w Auli na widowni zasiadła dyrekcja przedszkola, nauczyciele, rodzice i dziadkowie oraz przedszkolaki z młodszych grup, żeby wspólnie podziwiać występ dzieci z Zerówki.

Czytaj dalej

Mikołajki - świąteczne zajęcia w grupie Bystrzaków

6 grudnia - rozpoczęliśmy dzień od mikołajkowej jogi, a następnie wspólnie ubraliśmy choinkę. Każdy z nas zrobił własną bombkę, którą zawiesił na choince. Nie zabrakło również wizyty Świętego Mikołaja, który wręczył nam prezenty oraz wspólnego kolędowania. Samodzielnie zrobiliśmy pierniki, które po upieczeniu udekorowaliśmy. Na koniec dnia była degustacja naszych wypieków. 

Czytaj dalej

Mikołajkowo w grupie Pytalskich i Tropicieli

Wtorek był dla naszych Przedszkolaków wyjątkowy! Odwiedził nas tego dnia Mikołaj, a uśmiech towarzyszył dzieciom już do końca dnia! W swoim magicznym worku przyniósł dla naszych zuchów prezenty J Tego dnia w naszej sali przedszkolnej królował kolor czerwony i każdy z nas w tym dniu stał się Świętym Mikołajem. Poznaliśmy wiele ciekawostek o Świętym Mikołaju, zaśpiewaliśmy świąteczne piosenki, ubraliśmy choinkę, a także wykonaliśmy pracę plastyczną.

Czytaj dalej

magik iluzjonista przedszkole milenium mali odkrywcy w gnieźnie

Małych Odkrywców odwiedził Iluzjonista!

W czwartkowy poranek odbył się w naszym przedszkolu pokaz iluzjonisty pana Piotra Szumnego pt. „ Świąteczna Iluzja”. Magiczne przedstawienie dla dzieci to połączenie efektów iluzjonistycznych z przekazem edukacyjnym. Przedszkolaki podczas spektaklu miały okazję obejrzeć zaskakujące sztuczki magiczne oraz czynnie w nich uczestniczyć. Nasze zuchy stały się tego dnia Czarodziejami! Zdziwienie i uśmiech na twarzach dzieci nie miały końca!

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny