CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Zakończenie roku w Przedszkolu Milenium 2022

Żegnaj Przedszkole! 22 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy". Było to wielkie święto dla grupy Bystrzaków - 7-latki już od września będą uczniami szkoły podstawowej. Na widowni zasiedli więc rodzice starszaków, ale również dzieci z młodszych grup.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła dyrektor naszego przedszkola, dr Iwona Gawrecka. Dzieci bardzo chętnie chwaliły się przed Panią dyrektor zdobytymi w przedszkolu umiejętnościami: potrafią już malować, rysować, śpiewać, tańczyć, pisać, czytać i liczyć. Są gotowe na nowe przygody w szkole! Dzieci z grupy Pytalskich i Tropicieli postanowiły pożegnać starszych kolegów krótką częścią artystyczną. Później same usiadły na widowni żeby obejrzeć humorystyczne przedstawienie Bystrzaków opowiadające, jak wyglądały ich pierwsze dni w przedszkolu i jak stopniowo mury Milenium stały się dla nich drugim domem.

Najważniejszym momentem dzisiejszego dnia było wręczenie przez Panią dyrektor dyplomów absolwenta Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy". Dzieci wraz z rodzicami, dyrekcją i gronem pedagogicznym zapozowały do pamiątkowego zdjęcia. Nie zabrakło oczywiście podziękowań dla Pań nauczycielek z grupy Bystrzaków, które przez trzy lata były dla dzieci niezastąpionym oparciem.

Naszym małym absolwentom życzymy bezpiecznych i pełnych przygód wakacji oraz powodzenia w szkole podstawowej!


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny