Zasady rekrutacji do przedszkola 2024/2025

Jak zapisać dziecko do Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy" w Gnieźnie?

Rekrutacja do Przedszkola Milenium „Mali Odkrywcy” trwa cały rok.
Rodzice, którzy chcą wybrać dla swojego dziecka prywatne przedszkole w Gnieźnie, posiadające ponadto grupę terapeutyczną muszą wykonać jedynie 2 proste kroki:

  1. Wypełnić elektroniczną „kartę zgłoszenia” na stronie https://rekrutacja.milenium.edu.pl/

  2. Złożyć w sekretariacie przedszkola (podczas podpisywania umowy) dowód opłaty wpisowego w kwocie 200 zł (nie podlega zwrotowi) na konto o numerze 21 1090 1375 0000 0001 2950 3989 oraz podpisać kartę zgłoszenia

nabór do przedszkoli gniezno vulcan rekrutacja przedszkole prywatne wniosek   wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola terminy harmonogram rekrutacji do kiedy złożyć   podanie o przyjęcie do przedszkola gniezno zapisy do przedszkoli prywatnych publicznych   

Rekrutacja do niepublicznego przedszkola różni się od zapisów do przedszkoli publicznych. W drugim przypadku należy złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola, inaczej podanie o przyjęcie do przedszkola w wyznaczonym przez harmonogram rekrutacji terminie w systemie Vulcan.
Natomiast w Przedszkolu Milenium „Mali Odkrywcy” nabór do przedszkola trwa przez cały rok, a proces jest bardzo prosty. Należy wypełnić kwestionariusz na stronie rekrutacja.milenium.edu.pl, a następnie podczas podpisania umowy złożyć dowód opłaty wpisowej w kwocie 200 zł i podpisać kartę zgłoszenia.

 

Zadzwoń

61 4245007