CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Festyn Rodzinny w Milenium

Wczoraj bawiliśmy się w Milenium na festynie rodzinnym. Pogodzie nie udało się nas przestraszyć! Podczas wydarzenia gościliśmy Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza. Festyn uroczyście rozpoczęła Pani dyrektor, dr Iwona Gawrecka. Zaraz potem na scenie pojawił się Klub Taekwon-Do Humelt, który zaprosił gości na niezwykły pokaz. Swoje umiejętności prezentowały oczywiście dzieci z Milenium! Na festynie pojawiła się również maskotka Startu Gniezno, z którą fani bardzo chętnie robili sobie zdjęcia.

Atrakcji było co nie miara – zarówno maluszki z przedszkola, jak i dzieci ze szkoły podstawowej znalazły coś dla siebie. W strefie dla przedszkolaków robiliśmy zwierzaczki i korony z balonów, braliśmy udział z konkurencjach zręcznościowych, malowaliśmy i tańczyliśmy. Na starsze dzieci czekały konkursy sportowe, fotoramka, warsztaty lego i robotyki, malowanie twarzy, warsztaty notowania graficznego, kręgle, pokaz baniek mydlanych, nauka tańca, warsztaty plastyczne, zabawa z „ogonek osiołka”, loteria i wiele więcej! Przed szkołą pojawił się wóz strażacki – można było przyjrzeć się, jakich sprzętów strażacy używają podczas akcji, a nawet usiąść na fotelu kierowcy wozu i spróbować pokierować strażackim wężem. Przed szkołą zorganizowaliśmy grilla, a w środku charytatywny kiermasz ciast i słodkich wypieków dla 13-letniej Jagody, która walczy z nowotworem kości.

Bardzo cieszymy się, że po pandemicznej przerwie znów mogliśmy bawić się razem! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny