Nauczyciele Przedszkola

Kadra Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy"

Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Nasza kadra wciąż się doskonali, podejmując dodatkowe studia z zakresu pedagogiki i terapii lub uczestnicząc w specjalnych kursach.

nauczyciel roku przedszkole gniezno najlepszy nauczyciel przedszkola w gnieźnie    grupa terapeutyczna przedszkole terapeutyczne integracyjne gniezno mali odkrwycy milenium    nauczyciele z przedszkola mali odkrwycy milenium kadra przedszkolanki    terapeuta gniezno pedagog SI nauczyciel dla dzieci logopeda gniezno

nauczyciele w przedszkolu opinie mali odkrwycy milenium gniezno przedszkole    przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych terapeutyczne integracyjne z grupą terapeutyczną gniezno    nauczyciele w przedszkolu ogólnodostępnym z grupą terapeutyczną mali odkrywcy gniezno    kadra pedagogiczna nauczyciele przedszkolanki nauczycielki w przedszkolu terapeutycznym milenium gniezno

mgr Jagoda Giszczyńska (wychowawca grupy Pytalskich)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną oraz studia magisterskie o specjaliści edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium. Pracuję jako nauczyciel 6 lat. W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim sercem i troską o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych. Z wielką przyjemnością organizuję dzieciom zajęcia dydaktyczne, wspierając ich wszechstronny rozwój oraz dbając o ich bezpieczeństwo. W mojej pracy cieszy mnie wspólne odkrywanie z najmłodszymi tego, co nowe i nieznane, obserwowanie ich postępów w rozwoju, zdobywanie przez nich nowych doświadczeń i umiejętności.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą, uwielbiam czytać książki oraz podróżować.

mgr Weronika Pollak-Giza (wychowawca grupy Pytalskich)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną, studia magisterskie o specjalności edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną w GSW Milenium w Gnieźnie, a także studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. Jestem animatorem czasu wolnego. Skończyłam kurs Treningu Umiejętności Społecznych. W swojej pracy wykorzystuje Tańce Wychowańce i Bajki Pedagogiczne z warsztatów metodą Dyscyplina bez nakazów.
Spełniam się zawodowo w stu procentach i całe serce oddaje dzieciom, z którymi mam szczęście współpracować.
Mój czas wolny obfituje w treningi siłowe, cardio i rozciąganie oraz słuchanie muzyki, która wprawia mnie w dobry nastrój.

mgr Monika Bielerzewska (kierownik przedszkola, wychowawca grupy Tropicieli)

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną. Ukończyłam też studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika Posiadam również tytuł terapeuty ręki . Brałam udział w wielu doszkalających kursach. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata.
Prywatnie: pasjonatka podróży i literatury.

mgr Justyna Andrzejczak (wychowawca zerówki - grupy Bystrzaków)

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (edukacja wczesnoszkolna oraz przedszkolna), a także Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (edukacja elementarna z terapią pedagogiczną). Dodatkowo ukończone studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki.  W zawodzie nauczyciela od 9 lat, co przedkłada się na zdobywane przez te lata doświadczeniem. Na co dzień pełna energii, łapiącą chwilę optymistka, która w wolnym czasie uwielbia czas spędzany z rodziną, jazdę na rowerze oraz pływanie. W pracy z dziećmi doceniam ich spontaniczność i szczerość. Kieruję się mottem "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Janusz Korczak.

Sandra Wojtkowiak (wychowawca zerówki - grupy Bystrzaków)

Absolwentka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, o specjalizacji resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Uzupełniłam kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.
Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika.
Zwolennik pozytywnej dyscypliny, uczestnik wielu kursów doszkalających itp.
Aktualnie student na kierunku: Pedagogika szkolna z diagnozą i terapią pedagogiczną.
Prywatnie mama 5-latki, aktywnie spędzająca czas.

mgr Kinga Nowaczyk (wychowawca  grupy Odkrywcy)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Socjoterapia i promocja zdrowia. Swoją ścieżkę edukacyjną kontynuowałam na studiach magisterskich na kierunku Pedagogika, specjalność Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z Oligofrenopedagogiki. Od zawsze chciałam, aby praca sprawiała mi przyjemność i satysfakcję. Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna radość i możliwość zdobywania razem z dziećmi nowych i ciekawych doświadczeń. Bardzo istotne jest dla mnie, aby każde dziecko czuło się wartościowe i uwierzyło we własne możliwości. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, podróżować, jeździć rowerem, a także wykonywać różne prace manualne.

mgr Ewelina Ornatek (wychowawca  grupy Odkrywcy)

Wykształcenie: Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium – studia licencjackie z pedagogiki, o specjalności praca socjalna i resocjalizacja.
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu- studia magisterskie z pedagogiki, o specjalności opiekuńczo- wychowawcza.
Studia podyplomowe o specjalności: oligofrenopedagogika, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Ponadto ukończyłam kurs behawioralny, który wspiera mój warsztat pracy w czasie zajęć z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nauczycielem edukacji przedszkolnej jestem 6 lat. Pracuję w oddziale przedszkolnym, w grupie terapeutycznej „Odkrywcy”. Praca przynosi mi wiele satysfakcji, uczy cierpliwości i doceniania nawet najdrobniejszych sukcesów w pracy z najmłodszymi. Poza swoją pracą uwielbiam jeździć rowerem, gotować i spędzać czas z moimi dziećmi.

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ażeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”. Janusz Korczak.

Sylwia Konieczna (pomoc nauczyciela)

Ukończyłam Studium Medyczne TEB Edukacja na kierunku opiekun dziecięcy oraz asystent nauczyciela przedszkola . W przedszkolu Milenium „Mali Odkrywcy” pracuję jako pomoc nauczyciela. Czas spędzony w pracy z dziećmi daje mi wiele radości. Dzięki naszym przedszkolakom czuję się szczęśliwa, a każdy kolejny dzień  jest piękniejszy . W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą . Kocham zwierzęta i lubię spędzać aktywnie czas.

mgr Kamilla Śliwa (pomoc nauczyciela)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku zarządzanie, o specjalizacji zarządzanie w administracji publicznej oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie w zakresie zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.  Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i jak każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było szczęśliwe, by wyrosło na zaradnego człowieka. W pracy z dziećmi uważam, że należy przełamywać własną strefę komfortu i pozwalać dziecku na doświadczanie nowych rzeczy i przekazywać wiedzę tak, żeby dziecko samo dokonywało właściwych decyzji.

 

Zadzwoń

61 4245007