Nauczyciele Przedszkola

Kadra Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy"

Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Nasza kadra wciąż się doskonali, podejmując dodatkowe studia z zakresu pedagogiki i terapii lub uczestnicząc w specjalnych kursach.

nauczyciel roku przedszkole gniezno najlepszy nauczyciel przedszkola w gnieźnie    grupa terapeutyczna przedszkole terapeutyczne integracyjne gniezno mali odkrwycy milenium    nauczyciele z przedszkola mali odkrwycy milenium kadra przedszkolanki    terapeuta gniezno pedagog SI nauczyciel dla dzieci logopeda gniezno

nauczyciele w przedszkolu opinie mali odkrwycy milenium gniezno przedszkole    przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych terapeutyczne integracyjne z grupą terapeutyczną gniezno    nauczyciele w przedszkolu ogólnodostępnym z grupą terapeutyczną mali odkrywcy gniezno    kadra pedagogiczna nauczyciele przedszkolanki nauczycielki w przedszkolu terapeutycznym milenium gniezno

mgr Monika Bielerzewska (kierownik przedszkola, wychowawca grupy Pytalskich)

Jestem magistrem pedagogiki o specjalności opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną. Ukończyłam też  studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.  Posiadam również tytuł terapeuty ręki . Brałam także udział w wielu doszkalających kursach. Aktualnie poszerzam swoje wykształcenie na studiach podyplomowych na kierunku Oligofrenopedagogika.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata.
Prywatnie: pasjonatka podróży i literatury, rodzinny fryzjer oraz cukiernik.

mgr Natalia Czuba (wychowawca grupy Pytalskich)

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika spec. edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, ukończyłam studia magisterskie spec. poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Doświadczenie zawodowe zdobyła również podczas pracy w szkole integracyjnej jako nauczyciel/ wychowawca edukacji wczesnoszkolnej . Zostałam trenerem technik szybkiego czytania i technik pamięciowych.

Jestem również wychowawca kolonijnym z doświadczeniem i wielkim zamiłowaniem do pracy z dziećmi.Podczas swojej kariery jako nauczyciel uzyskałam stopień nauczyciela kontraktowego. Kontynuuje swoją drogę zawodowa z sukcesem poszerzając swoje umiejętności i zdobywając nowe kwalifikacje.

Dzięki przebywaniu w środowisku dzieci i młodzieży uświadomiłam sobie, że od najmłodszych to my – dorośli możemy się wiele nauczyć!

Sandra Wojtkowiak (wychowawca grupy Tropicieli)

Absolwentka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, o specjalizacji resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Uzupełniłam kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.
Aktualnie uczestnik studiów podyplomowych na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika. W zawodzie nauczyciela od 3 lat.
Zwolennik pozytywnej dyscypliny, uczestnik wielu kursów doszkalających m.in kodujące brzdące, - ćwiczenia i zabawy przygotowujące do nauki programowania, zabawy z chustą animacyjną,
Prywatnie mama 4-latki, pasjonatka aktywnego wypoczynku.

mgr Justyna Andrzejczak (wychowawca grupy Tropicieli)

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (edukacja wczesnoszkolna oraz przedszkolna), a także Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (edukacja elementarna z terapią pedagogiczną). W zawodzie nauczyciela pracuję od 8lat co przekłada się na zdobywane przez te lata doświadczenie. Podczas kariery zdobyłam tytuł nauczyciela kontraktowego. Na co dzień pełna energii, łapiąca chwilę optymistka, która kocha zwierzęta, jazdę na rowerze oraz czas spędzany z rodziną. W pracy z dziećmi doceniam ich spontaniczność i szczerość. Kieruję się mottem "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Janusz Korczak.

Klaudia Piechocka (wychowawca zerówki - grupy Bystrzaków)

Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. To praca, która daje ogromną radość i satysfakcję. Ukończenie studiów pedagogicznych z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że to słuszna decyzja i to jest to, co chcę w życiu robić. Jako nauczyciel staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. Chciałabym, żeby dzięki mnie dzieci lepiej rozumiały otaczający je świat, by same odkrywały odpowiedzi na pytania, które je nurtują, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi – uważam bowiem, że “śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”.

mgr Weronika Pollak-Giza (wychowawca zerówki - grupy Bystrzaków)

 Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną, a także studia magisterskie o specjalności edukacja elementarna               z profilaktyką logopedyczną w GSW Milenium w Gnieźnie. Jestem animatorem czasu wolnego oraz terapeutą umiejętności społecznych. Aktualnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe  na studiach podyplomowych z Oligofrenopedagogiki. W swojej pracy wykorzystuje Tańce Wychowańce i Bajki Pedagogiczne z warsztatów metodą Dyscyplina bez nakazów.
Spełniam się zawodowo w stu procentach i całe serce oddaje dzieciom, z którymi mam szczęście współpracować.
Mój czas wolny obfituje w treningi siłowe, cardio i rozciąganie oraz słuchanie muzyki, która wprawia mnie w dobry nastrój.

Xymena Bosak (pomoc nauczyciela)

Jestem Studentką trzeciego roku Logopedii.
Swoją wiedzę udoskonalam nie tylko podczas Studiów ale również poprzez szkolenia.
Dążę do zdobycia profesjonalnego podejścia by móc jak najlepiej diagnozować wady zaburzeń mowy, opracowywać program terapii i go realizować.
Moja łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi daje mi ogromne spełnienie i radość.

Sylwia Konieczna (pomoc nauczyciela)

Ukończyłam Studium Medyczne TEB Edukacja na kierunku opiekun dziecięcy oraz asystent nauczyciela przedszkola . W przedszkolu Milenium „Mali Odkrywcy” pracuję jako pomoc nauczyciela. Czas spędzony w pracy z dziećmi daje mi wiele radości. Dzięki naszym przedszkolakom czuję się szczęśliwa, a każdy kolejny dzień  jest piękniejszy . W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą . Kocham zwierzęta i lubię spędzać aktywnie czas.

mgr Kamilla Śliwa (pomoc nauczyciela)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku zarządzanie, o specjalizacji zarządzanie w administracji publicznej oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie w zakresie zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami kadr i płac w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.  Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i jak każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było szczęśliwe, by wyrosło na zaradnego człowieka. W pracy z dziećmi uważam, że należy przełamywać własną strefę komfortu i pozwalać dziecku na doświadczanie nowych rzeczy i przekazywać wiedzę tak, żeby dziecko samo dokonywało właściwych decyzji.

mgr Ewelina Ornatek

Wykształcenie: Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium – studia licencjackie z pedagogiki, o specjalności praca socjalna i resocjalizacja.
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu- studia magisterskie z pedagogiki, o specjalności opiekuńczo- wychowawcza.
Studia podyplomowe o specjalności: oligofrenopedagogika, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Ponadto ukończyłam kurs behawioralny, który wspiera mój warsztat pracy w czasie zajęć z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nauczycielem edukacji przedszkolnej jestem 6 lat. Pracuję w oddziale przedszkolnym, w grupie terapeutycznej „Odkrywcy”. Praca przynosi mi wiele satysfakcji, uczy cierpliwości i doceniania nawet najdrobniejszych sukcesów w pracy z najmłodszymi. Poza swoją pracą uwielbiam jeździć rowerem, gotować i spędzać czas z moimi dziećmi.

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, ażeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”. Janusz Korczak.

mgr Kinga Nowaczyk

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Socjoterapia i promocja zdrowia. Swoją ścieżkę edukacyjną kontynuowałam na studiach magisterskich na kierunku Pedagogika, specjalność Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Od zawsze chciałam, aby praca sprawiała mi przyjemność i satysfakcję. Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna radość i możliwość zdobywania razem z dziećmi nowych i ciekawych doświadczeń. Bardzo istotne jest dla mnie, aby każde dziecko czuło się wartościowe i uwierzyło we własne możliwości. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, podróżować, jeździć rowerem, a także wykonywać różne prace manualne.


52

przedszkolaków


10

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny