Galeria Przedszkola 2023/2024

Przedszkole w Gnieźnie

Przedszkole w Gnieźnie

Poszukujesz idealnego przedszkola w Gnieźnie? Chcesz uzyskać dopasowaną ofertę edukacyjną dla swojej pociechy? Poznaj przedszkola z terenu miasta Gniezna i zobacz czym warto zainteresować się szukając idealnego miejsca.

 

Przedszkole Gniezno - jak znaleźć idealne przedszkole?

Na terenie Gniezna działa ponad 15 przedszkoli. Przedszkola możemy podzielić na te które są publiczne - podlegają pod miasto i te niepubliczne, które działają na zasadach przedszkola publicznego, ale są zarządzane przez prywatne podmioty. Aby znaleźć dopasowane rozwiązanie warto rozważyć obie opcje. W Gnieźnie znajdziemy placówki z najróżniejszą ofertą: od przedszkola językowego, przez niepubliczne przedszkola Montessori po przedszkola integracyjne.

 

Aby uzyskać świetną propozycję warto zaznajomić się ze stronami internetowymi przedszkoli w swojej okolicy. Jeżeli nie masz na oku konkretnego przedszkola, ale wiesz, że szukasz np. idealnego przedszkola niepublicznego, wpisz w wyszukiwarkę frazy, takie jak: gniezno prywatne przedszkole, prywatne przedszkole gniezno lub przedszkole gniezno prywatne. W ten sposób będziesz mógł uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich prywatnych przedszkolach w okolicy i wybrać porządne przedszkole prywatne. Zazwyczaj to właśnie na stronie znajdziesz wszystkie interesujące Cię szczegóły i wszystkie tajniki przedszkola. Jeżeli szukasz cen, przeszukanie stron www przedszkoli również będzie dobrym krokiem. Aby uzyskać szczegółową wycenę możesz również skontaktować się z przedszkolem mailowo bądź telefonicznie.

 

Jeżeli pomimo przeszukania Internetu nadal trudno Ci wybrać najlepsze przedszkole na terenie Gniezna, warto umówić się na spotkanie w interesujących Cię przedszkolach. Na własne oczy przekonaj się, co ma do zaoferowania dana placówka. Większość przedszkoli na terenie Gniezna oferuje taką możliwość i jest to usługa niezobowiązująca. Skontaktuj się z Sekretariatem przedszkola i ustal pasujący termin, w którym będziesz mógł spotkać się z dyrekcją lub kadrą placówki lub poczekaj aż przedszkole zorganizuje dzień otwarty podczas którego będzie można zwiedzić i poznać przedszkole.

 

przedszkole z gniezna cenione przedszkole gniezno oferta niepubliczne przedszkole gniezno przedszkole na terenie gniezna

 

 

Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" w Gnieźnie

Jeśli szukasz idealnego prywatnego przedszkola w Gnieźnie, powinno zainteresować Cię cenione Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" w Gnieźnie. To przedszkole prywatne, ogólnodostępne z grupą terapeutyczną - w trzech grupach uczą się dzieci w normie rozwojowej, a w czwartej grupie dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Z tego powodu rodzice, którzy szukają dla swojego dziecka przedszkola integracyjnego powinni zainteresować się ofertą Milenium.

 

Dlaczego prywatne Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" na terenie Gniezna to dobry wybór?

 • małe grupy przedszkolne - podstawową cechą dobrego przedszkola jest indywidualne podejście do każdego dziecka. Z tego powodu naprawdę warto podjąć współpracę oraz zainteresować się ofertą Przedszkola Milenium - grupy przedszkolne liczą maksymalnie 20 dzieci, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort pracy.
 • dogodne godziny pracy - rozbudowana oferta Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy" zapewnia opiekę nad dziećmi w godzinach 6:30-17:00. Wystarczy ustalić z kadrą dogodne godziny pobytu dziecka, aby otrzymać szyte na miarę rozwiązanie, które będzie odpowiadało, np. godzinom pracy rodzica. Ponadto w Przedszkolu Milenium trwają dyżury w trakcie wakacji i ferii zimowych.
 • profesjonalna kadra, którą dzieci kochają - wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to prawdziwi fachowcy w zakresie opieki i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Dla naszej kadry praca jest prawdziwą pasją, co odzwierciedlają opinie rodziców: "Dzięki Ich [pań nauczycielek] podejściu do dzieci pierwsze dni w przedszkolu wspominam bardzo pozytywnie. Dzieci Panie po prostu kochają!”. Nasi nauczyciele mają duże doświadczenie nie tylko w pracy z dziećmi w normie rozwojowej, ale również z dziećmi z niepełnosprawnościami.
 • bezpłatna opieka specjalistów - to, co wyróżnia ofertę przedszkola Przedszkole Milenium wśród ofert przedszkoli z Gniezna to opieka prawdziwych profesjonalistów. Na co dzień z dziećmi pracuje logopeda oraz psycholog dziecięcy, a w grupie terapeutycznej również osteopata i terapeuta SI.
 • stołówka dostosowana do potrzeb dzieci - urozmaicona oferta przedszkola obejmuje smaczne i zdrowe posiłki. Oprócz 3 pełnowartościowych posiłków (śniadania, dwudaniowego obiadu i podwieczorku) wszystkie dzieci jedzą również drugie śniadanie bogate w owoce i warzywa. Jeżeli szukasz przedszkola dla dziecka ze specjalnymi wymaganiami pod względem żywienia, warto podjąć współpracę z Milenium. Nasza stołówka posiada doświadczenie w przygotowywaniu menu dla wymagających klientów, dlatego w naszym przedszkolu oferujemy również menu dla dzieci z alergiami i cukrzycą oraz dietą bezmleczną i bezglutenową. Jeżeli nadal szukasz przedszkola dla dziecka ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi, warto umówić rozmowę z dyrekcją przedszkola, dobrać idealne posiłki i otrzymać dopasowany jadłospis. To również świetna propozycja dla dzieci niepełnosprawnych u których występuje wybiórczość pokarmowa.
 • doskonale wyposażony budynek - do dyspozycji dzieci pozostają, m.in. kolorowe i przytulne sale wyposażone w sprzęt multimedialny, klimatyzacja w każdej sali, sala SI z wyposażeniem do zajęć terapeutycznych (basen z kulkami, hamaki, drabinki wspinaczkowe itp.), bezpieczny plac zabaw, pełnowymiarowe boisko, siłownia, sala gimnastyczna, ogródek - kącik małego przyrodnika, biblioteka z bogatym księgozbiorem dla dzieci, sala wielofunkcyjna - Aula oraz liczne miejsca parkingowe. Wszystkie pomieszczenia na terenie przedszkola są objęte usługami sprzątania pomieszczeń, regularnie dezynfekowane, a wyposażenie posiada atesty bezpieczeństwa.

 

Dzień pluszowego misia i inne atrakcje

Bogata oferta przedszkola Niepubliczne Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" mieszczącego się na terenie Gniezna to również wiele dodatkowych aktywności. Szeroka oferta przedszkola obejmuje m.in. zajęcia z języka angielskiego każdego dnia (to propozycja dla rodziców szukających dla swojego dziecka idealnego przedszkola językowego), eksperymenty i zajęcia badawcze (połączone tematycznie z obchodami ważnych dni w kalendarzu, od Święta Niepodległości po Dzień Pluszowego Misia), przedszkolne uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, wycieczki, akcje charytatywne i ekologiczne, zajęcia umuzykalniające i biblioteczne. Duże doświadczenie branżowe pozwala nam przygotować każdego roku dopasowaną propozycję atrakcji, która wspomaga rozwój dzieci i pozwala im odkrywać swoje talenty. Dodatkowo wszystkie wydarzenia w naszym przedszkolu są dokumentowane, a zdjęcia z wydarzeń takich jak Dzień Pluszowego Misia udostępniany na facebooku i stronie www przedszkola - to doskonała okazja dla rodziców uzyskania świetnej pamiątki!

 

dzień pluszowego misia przedszkole gniezno idealne przedszkole prywatne z gniezna uzyskaj dopasowaną ofertę przedszkole gniezno oferta przedszkola milenium mali odkrywcy

 

Przedszkole z grupą terapeutyczną

Rodzice dzieci z niepełnosprawnościami należą do najbardziej wymagających klientów, a znalezienie idealnego przedszkola bywa dla nich bardzo trudne. Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" na terenie Gniezna to cenione przedszkole, z którym naprawdę warto podjąć współpracę. Jeżeli nadal szukasz idealnego przedszkola integracyjnego dla dziecka z Autyzmem, Zespołem Downa, Zespołem Aspergera lub Afazją ruchową, przeczytaj co nasze cenione przedszkole z grupą terapeutyczną może zaoferować Twojemu dziecku:

 • darmowa opieka - oferujemy dopasowaną ofertę jak i wszystkie świadczone usługi terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych zupełnie za darmo. Przedszkolaki posiadające orzeczenie o niepełnosprawności nie płacą czesnego.
 • grupy maksymalnie 5-osobowe - podobnie jak w przypadku przedszkola integracyjnego, nasza grupa terapeutyczna liczy nie więcej niż 5 dzieci, co umożliwia indywidualne podejście do każdego przedszkolaka,
 • zwiększona liczba nauczycieli - z dziećmi z niepełnosprawnością pracują prawdziwi fachowcy - na wzór przedszkola integracyjnego Przedszkole Milenium zapewnia dzieciom jednoczesną opiekę nauczyciela prowadzącego, wspomagającego oraz terapeuty i pomocy nauczyciela. Nasi nauczyciele mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami.
 • zindywidualizowane podejście terapeutyczne - rodzice dzieci niepełnosprawnych otrzymują w Milenium dopasowaną ofertę - bogata oferta przedszkola obejmuje Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny, integrację z dziećmi z pozostałych grup przedszkolnych oraz wsparcie dla rodziców (warsztaty terapeutyczne, które prowadzą prawdziwi profesjonaliści posiadający niezbędne doświadczenie branżowe).
 • rewalidacja indywidualna zgodnie z zaleceniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - wykorzystaj doświadczenie Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" w zakresie prowadzenia zajęć terapeutycznych, m.in. integracji sensorycznej, arteterapii, terapii behawioralnej, jogi, terapii ręki, światłoterapii, dogoterapii, alpakoterapii itp.

Jesteś rodzicem dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności, szukasz przedszkola integracyjnego? Poznaj ofertę Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy" z grupą integracyjną z Gniezna! Skontaktuj się z naszym Sekretariatem aby uzyskać szczegółowe informacje - otrzymasz dopasowaną ofertę dla swojego dziecka. Zadzwoń, ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, co możemy zaoferować Twojemu dziecku.

 

prywatne przedszkole integracyjne gniezno niepubliczne przedszkole na terenie gniezna prywatne przedszkole na terenie gniezna porządne przedszkole w gnieźnie

 

 

Jak zapisać dziecko do przedszkola w Gnieźnie

Jeżeli znalezienie idealnego przedszkola jest już za Tobą, nadszedł czas na proces rekrutacji. Rekrutacja do prywatnego przedszkola różni się od zapisów do przedszkoli publicznych. W drugim przypadku należy złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola, inaczej podanie o przyjęcie do przedszkola w wyznaczonym przez harmonogram rekrutacji terminie w systemie Vulcan.

 

Porządne przedszkole obsługuje zapisy za pomocą dedykowanej strony internetowej. Rekrutacja do przedszkola Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" w Gnieźnie odbywa się na stronie rekrutacja.milenium.edu.pl. Na stronie należy wypełnić elektroniczną "kartę zgłoszenia". Następnie po ustaleniu pasującego terminu należy zgłosić się do Sekretariatu w celu podpisania umowy i złożenia dowodu opłaty wpisowej w kwocie 200 zł. Sekretariat obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Aby poznać dopasowaną ofertę prywatnego przedszkola Milenium, możesz również skontaktować się z sekretariatem pod numerem 690-942-977.

 

Milenium z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w przedszkolu wraz z końcem sierpnia organizuje spotkania adaptacyjne. To czas, w którym wszystkie dzieci z najmłodszej grupy wraz z rodzicami mogą poznać ofertę przedszkola, biorąc udział w zajęciach adaptacyjnych. To świetna propozycja, by dziecko bezstresowo, wraz z rodzicem, zapoznało się z miejscem, nauczycielami i innymi dziećmi. Również z perspektywy rodzica jest to świetna propozycja: warto podjąć rozmowę z naszymi nauczycielami, którzy są gotowi przedstawić wszystkie tajniki przedszkola, oraz z dyrekcją, która dołoży wszelkich starań, by zaproponować ofertę dopasowaną do potrzeb dziecka. Przyjdź i na własne oczy przekonaj się jak wyglądają zajęcia w naszym przedszkolu!

Odkrywcy

grupa terapeutyczna integracyjna dla dzieci niepełnosprawnych gniezno przedszkole milenium autyzm asperger zespół downa

Grupa przedszkolna dzieci z niepełnosprawnościami - Odkrywcy

Wychowawcy: mgr Kinga Nowaczyk, mgr Ewelina Ornatek

Nasza grupa ,,Odkrywcy” liczy 7 dzieci. Są to dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w tym spektrum autyzmu. Dzięki nielicznej grupie terapeuci mają możliwość zindywidualizowania programu nauczania, potrzeb i możliwości dzieci. Codzienna praca opiera na indywidualnym planie dnia, co ułatwia dzieciom funkcjonowanie w społeczności przedszkolnej. Oprócz pracy indywidualnej, pracujemy w małych grupach, a także stosujemy naukę włączającą poprzez integrację z innymi grupami, w formie zabaw swobodnych, spacerów, imprez okolicznościowych, wycieczek itp.

Zadzwoń

61 4245007