Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Święto Książki z grupą Bystrzaków

Nawet książki mają swoje święto! Bystrzaki czekały na ten dzień od bardzo dawna. Jak zbudowana jest książka dowiedziały się już kilka lat temu, dlatego dziś wystarczyło te wiedzę jedynie utrwalić. Do biblioteki znają już drogę na pamięć! Nie ma dnia, by nie odwiedzały tego magicznego miejsca.

Zabawy ruchowe z rekwizytami okazały się strzałem w dziesiątkę! Na deser zadanie specjalne: stwórz własną okładkę. Kto wie jaką drogę wybiorą w przyszłości nasze Bystrzaki. O wielu z nich pewnie jeszcze usłyszymy, a może i przeczytamy?

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007