Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Dzień Ziemii w grupie Pytalskich i Odkrywców

Dnia 24.04.2023 grupa Pytalskich i Odkrywców (grupa dzieci z niepełnosprawnościami) świętowała Dzień Ziemi!

Dzieci dowiedziały się tego dnia:

 • czym jest Ziemia;
 • jak dbać o środowisko;
 • jak segregować śmieci;
 • dlaczego dbanie o planetę jest tak ważne.

  Odbył się również pokaz ekomody! Dzieci z pomocą swoich rodziców wykonały ekostroje i zaprezentowały je przed innymi dziećmi! Dzieci tego dnia odwiedziły również kwiaciarnie Zieloną Fabrykę, aby kupić kwiatki do przedszkolnego ogródka! To był bardzo miły początek tygodnia!

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007