CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Zimowe eksperymenty Tropicieli

Tropiciele uwielbiają zimę, która zainspirowała ich do wielu ciekawych odkryć sensorycznych oraz  ćwiczeń motoryki małej. Przedszkolaki z grupy Tropicieli w minionym tygodniu dokonały wielu eksperymentów, które nauczyły ich wiele. Dzieci poznały właściwości śniegu poprzez swoje zmysły. Odpowiedzieliśmy sobie na wiele pytań dotyczących właściwości śniegu.

Tropiciele dzięki specjalnej recepturze zrobiły także sztuczny śnieg. Dzieci porównywały właściwości śniegu prawdziwego i sztucznego. Przedszkolaki stworzyły także, dzięki specjalnemu eksperymentowi, kryształki w różnych kolorach. Tajemnicze kryształy, mimo iż przypominały wyglądem śnieg nim nie były. Dociekliwe dzieci poprzez swe zmysły dokonały odkrycia, a mianowicie okazało się że są to kryształki soli. W ten sposób dowiedzieliśmy się jak powstają kryształy soli.  To był czas, który dostarczył nam wiele zabawy i radości.


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007