Dogoterapia dla dzieci

W Przedszkolu Milenium w Gnieźnie regularnie organizujemy zajęcia z dogoterapii, które są nie tylko źródłem radości i pozytywnych emocji, ale także skutecznym narzędziem wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Kontakt fizyczny z psami ma ogromne znaczenie – relaksuje, redukuje lęk, a także stymuluje zmysły, co jest kluczowe dla wszechstronnego rozwoju młodego człowieka.

Dogoterapia w Przedszkolu

Dogoterapia w Przedszkolu Milenium to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim ważny element terapii wspomagający dzieci w okazywaniu emocji i rozwijaniu umiejętności werbalnej komunikacji. Nasze zajęcia, prowadzone przez doświadczonych specjalistów, są doskonale dostosowane do potrzeb i możliwości naszych małych podopiecznych, oferując im bezcenne wsparcie na drodze do samodzielności i pewności siebie.

Dogoterapia dla dzieci Dogoterapia dla dzieci w Gnieźnie Dogoterapia

Zobacz galerie zdjęć z zajęć dogoterapia w Gnieźnie.