mgr Martyna Guzik (wychowawca grupy „Pytalskich”)

Jestem absolwentką Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, o specjalizacji pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i terapia pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika, o specjalizacji edukacja elementarna z terapią pedagogiczną. A także studia podyplomowe na kierunku pedagogika zabawy z rytmiką. W zawodzie nauczyciela pracuję 4-lata. Moje motto zawodowe to „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem” Konfucjusz

mgr Agnieszka Maik (wychowawca grupy „Pytalskich”)

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium oraz studia magisterskie o specjalności wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W zawodzie nauczyciela pracuję 6 lat.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata.
Kieruję się myślą Beaty Pawlikowskiej „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”.

mgr Aneta Grzechowiak (wychowawca grupy „Tropicieli”)

Ukończyłam pedagogikę o specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczna oraz otrzymałam  tytuł magistra w specjalności  edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną w Gnieźnieńskiej  Wyższej Szkole Milenium. W zawodzie nauczyciela pracuję od 3 lat. Od zawsze praca z dziećmi sprawia mi wielką satysfakcję. Praca nauczyciela stała się moją pasją oraz motywacją do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń. Moim zdaniem  dziecku niczego nie powinno się narzucać, ale proponować i zachęcać do podjęcia aktywności, stwarzać sytuacje wywołujące zaciekawienie i podtrzymujące zapał poznawczy dziecka. Moim mottem, którym kieruję się w pracy z dziećmi  jest myśl Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać – a zrozumiem i rozwinę skrzydła”.

mgr Marta Rumińska (kierownik przedszkola, wychowawca grupy "Tropicieli", logopeda)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (kierunek: Pedagogika i Psychologia, specjalność: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną), a także Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Gnieźnie (kierunek: Nauki Społeczne, specjalność: Logopedia). W zawodzie nauczyciela pracuję od 15 lat (w tym 9 lat jako kierownik Przedszkola Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie oraz logopeda przedszkolny i szkolny). Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 3 – 11 lat. Mój zawód, to moja pasja! Praca nauczyciela i logopedy pozwala mi czerpać radość z drobnych spraw. Uczy cierpliwości i dystansu do siebie i świata. Wymaga pogody ducha, empatii, kreatywności, odpowiedzialności i samodyscypliny. Priorytetem jest dla mnie rozbudzanie wiary we własne siły i możliwości, wszechstronny rozwój i uśmiech na twarzach wszystkich podopiecznych. Bliskie mojemu sercu są słowa H. Adamsa: "Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ".

mgr Monika Bielerzewska (wychowawca grupy „Bystrzaków”)

Wykształcenie:
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium- studia licencjackie na kierunku Pedagogika w specjalności edukacja elementarna z terapią pedagogiczną.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium- studia magisterskie na kierunku Pedagogika w specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna.
Moje motto: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż” Janusz Korczak.
Staż pracy: 5 lat

mgr Karolina Nowak (wychowawca grupy ”Bystrzaków”)

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika-studia magisterskie na kierunku Biologia ze specjalnością nauczycielską
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium- studia podyplomowe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Moje motto: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem” Konfucjusz
Staż pracy: 8 lat

Powiadamiacz przedszkolny