Nauczyciele

mgr Marta Rumińska (kierownik przedszkola, wychowawca grupy 3 i 4-latków, logopeda):

Wykształcenie:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - studia magisterskie na kierunku Pedagogika i Psychologia o specjalności: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia podyplomowe na wydziale Nauk Społecznych w zakresie: Logopedia.
Staż pracy w zawodzie nauczyciela: 14 lat.
Motto zawodowe: "Mój zawód - nauczyciel/logopeda - to moja pasja! Motywuje mnie i pozwala czerpać radość z drobnych spraw. Uczy cierpliwości i podchodzenia z dystansem do życia. Wymaga pogody ducha, empatii, kreatywności, odpowiedzialności i samodyscypliny. Priorytetem w mojej pracy jest rozbudzanie wiary we własne siły i możliwości, wszechstronny rozwój i uśmiech na twarzy ucznia." Marta Rumińska

Aneta Grzechowiak (wychowawca grupy 3 i 4-latków):

Wykształcenie:
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium -  aktualnie na drugim roku studiów magisterskich na kierunku: Pedagogika o specjalności: Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną.
Staż pracy nauczyciela: 1 rok.
Motto zawodowe:, "W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu"  Janusz Korczak i "Dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione,z pełnią możliwości rozwoju we wszystkich kierunkach,potencjalną wybitną inteligencją i zadatkami na rozwijanie wielkiej twórczości oraz dużym talentem społecznym. Trzeba stworzyć mu możliwości ich maksymalnego rozwoju." David Lewis

mgr Karolina Nowak (wychowawca grupy 5-latków)

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - studia magisterskie na kierunku Biologia ze specjalnością nauczycielską.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia podyplomowe w zakresie: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Staż pracy w zawodzie nauczyciela: 7 lat.
Motto zawodowe: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”- Konfucjusz oraz „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat." Janusz Korczak

mgr Patrycja Janowska (wychowawca grupy 5-latków)

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - studia magisterskie na kierunku Pedagogika , o specjalności: Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe
Staż pracy w zawodzie nauczyciela: 2 lata.
Motto zawodowe: "Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat." - Janusz Korczak

mgr Martyna Młodzieniak (wychowawca grupy 6-latków)

Wykształcenie:
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia licencjackie na kierunku Pedagogika, o specjalności: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia magisterskie na kierunku Pedagogika, o specjalności: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna.
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - studia podyplomowe na wydziale Nauk Społecznych w zakresie: Pedagogika zabawy z rytmiką.
Staż pracy w zawodzie nauczyciela: 4 lata.
Motto zawodowe: "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż." - Janusz Korczak

mgr Agnieszka Maik (wychowawca grupy 6-latków)

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - studia magisterskie na kierunku Pedagogika, o specjalności: Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.
Staż pracy w zawodzie nauczyciela: 4 lata.
Motto zawodowe: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać, a zrozumiem i rozwinę skrzydła.”- Konficjusz