CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Komunikat Dyrektora.

Szanowni Państwo.

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od dnia 12 marca do 25 marca zostają zawieszone zajęcia w przedszkolu i szkołach Milenium.

W dniach 12-13 marca zapewniamy opiekę przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w godzinach funkcjonowania placówek.

Od 12 marca UCZNIOWIE LICEUM NIE PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY.
 
Od 16 marca do 25 marca placówki Milenium będą zamknięte. Prosimy na bieżąco odwiedzać e-Dziennik Librus, będziemy tam umieszczać kolejne informacje dotyczące funkcjonowania szkoły oraz przekazywać wytyczne uczniom klas 8 SP i 3 LO dotyczące zadań i materiałów z przedmiotów egzaminacyjnych.

W sprawach pilnych prosimy kontaktować się na numer 690-942-977.

Pamiętajmy, że nie jest to okres ferii, a rodzaj kwarantanny, zatem prosimy, aby dzieci pozostały w domu i nie spotykały się  z innymi osobami.

Dyrektor
dr Iwona Gawrecka


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007