Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Wyjątkowy gość u Bystrzaków

Czwartkowy poranek był dla Bystrzaków bardzo ekscytujący. Wszystko za sprawą wyjątkowego gości. Odwiedziła nas mama Pawełka, która przeczytała dzieciom bajkę. Bystrzaki słuchały bardzo uważnie. Pani Sandra zorganizowała nawet konkurs "Gorący patyk", w którym do wygrania były wspaniałe nagrody! 

Wiele zachwytu przysporzyło dzieciom własnoręczne wykonanie zakładki do książki. To jeszcze nie koniec! Mama Pawełka zaproponowała zabawę w kamień. Ile było przy tym śmiechu! Reprezentanci Grupy Bystrzaków wręczyli Pani Sandrze przygotowaną wcześniej laurkę i kwiatek. Pojawiło się nawet głośne 100 lat z okazji imienin! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Pani Sandro! Dziękujemy za mile spędzony czas!

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007