Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Pytalscy i Odkrywcy świętują Święto Niepodległości

W przedszkolu już od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, czyli przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej. Dlatego Święto Niepodległości jest dobrym  momentem na zapoznanie dzieci z symbolami narodowymi (godło, flaga, hymn).

Przedszkolaki poznały symbolikę barw narodowych oraz godło Polski. Zachowując powagę wysłuchały hymn narodowy. Grupa Pytalskich i Odkrywców wykonała flagę Polski przy pomocy kolorowej piany, a także godło Polski odciskując swoje dłonie. To była wspaniała lekcja patriotyzmu, w której nie zabrakło świetnej zabawy oczywiście w kolorze biało-czerwony.

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007