Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Tropiciele

grupa przedszkolna dzieci 5-letnie 5-latki 5 lat przedszkole gniezno milenium

Grupa przedszkolna dzieci 5-letnich - Tropiciele

Wychowawca: mgr Monika Bielerzewska

Nasza grupa to Tropiciele. Do naszej grupy uczęszcza 17 dzieci, 11 dziewczynek i 6 chłopców w wieku 4 i 5 lat. Bardzo lubimy zajęcia muzyczne i zabawy ruchowe oraz tematyczne w kącikach zainteresowań. Bardzo chętnie odwiedzamy plac zabaw, boisko szkolne oraz salę integracji sensorycznej. Chętnie poznajemy otaczający nas świat poprzez wycieczki oraz spacery.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy.

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.


52

przedszkolaków


10

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007