CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Walentynki w grupie Tropicieli

W piątek 12 lutego 2021r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". Grupa "Tropicieli" wraz z wychowawczyniami tego dnia ubrała się na czerwono i tym samym zapoczątkowała ten dzień we wspaniale i miłe wrażenia. Z tej okazji udekorowaliśmy również salę serduszkami oraz walentynkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych.

Przedszkolaki dowiedziały się także:

Jak jest serce zbudowane ?

Gdzie się znajduje ?

Jak słychać bicie serca ?

Sprawiło im to wiele radości i nauczyło wiele.

 

Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. W tym dniu dzieci wspólnie bawiły się m.in. układały walentynkowe puzzle, kodowały serduszko, grały w domino i memory walentynkowe, rozwiązywały zagadki pt. "Kto kogo kocha? Kto kogo lubi?", kolorowały walentynkowe obrazki, dodawały serduszka. Uczestniczyły w wielu zabawach z chustą animacyjną i tańcach z balonami. Dzieci poszły na dwór namalować farbami duże serce na śniegu. Atrakcji tego dnia było co nie miara. Nie zabrakło również słodkiego upominku.

Wszystkie przedszkolaki w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach.

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007