Opinie rodziców o Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy"

Opinie o Przedszkolu Milenium

Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" to przede wszystkim kreatywna zabawa, wykwalifikowana kadra i atmosfera sprzyjająca bezpiecznemu odkrywaniu świata. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów są liczne opinie rodziców o przedszkolu - to właśnie ich słowa są dla nas najlepszym świadectwem.

Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy to najlepsze miejsce jakie można wybrać dla swojego dziecka. Nasze dziecko czuję się tutaj bezpieczne i szczęśliwe, a co najważniejsze, zawsze wychodzi zadowolone i uśmiechnięte. W Przedszkolu panuje ciepła i miła atmosfera, a pracujące tam Panie są opiekuńcze, kompetentne  i kreatywne. Zajęcia prowadzone są w sposób, który potrafi zaciekawić dziecko, a Panie wykorzystują przy tym różne formy i metody wspierając całościowo rozwój dziecka.  Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie dba się  o to, by  dzieci zostały wychowane na dobrych i mądrych ludzi.
Mama Marysi z grupy Pytalskich


Przedszkole Milenium łączy w sobie rodzinną atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną. Jest to miejsce, gdzie z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje dziecko profesjonalnej opiece bardzo miłych pań o wielkim sercu, które pomogą rozwiązać każdy wielki problem, malutkiego człowieka. Syn chętnie przychodzi tutaj każdego dnia i codziennie zaskakuje nowymi umiejętnościami nabytymi podczas zajęć dydaktycznych i innych aktywności organizowanych w przedszkolu. Jako rodzic jestem spokojna, bo wiem, że oddaję dziecko pod opiekę Pań, które są kompetentne.
Mama Kubusia z grupy Pytalskich

Wybraliśmy przedszkole Milenium dla naszej Córeczki, ponieważ jest to bardzo wartościowa placówka, która poza opieką na dzieckiem daje nam poczucie bezpieczeństwa, indywidualne podejście do każdego dziecka i ogrom zajęć dodatkowych, które są dla Córki możliwością w rozwijaniu zainteresowań. Kadra pracownicza, jest bardzo zorganizowana, kreatywna i niezwykle pracowita. Dzieci uwielbiają spędzać czas ze swoimi Paniami, które całym swoim sercem angażują się w swoją pracę. Dla naszego dziecka, dzień bez przedszkola, to dzień stracony! Jest to dla nas dowód na to, że nie mogliśmy trafić lepiej!
Mama Tosi z grupy Tropicieli


Do wyboru przedszkola przekonał mnie mąż oraz lokalizacja. Sceptycznie podchodziłam do przedszkola prywatnego. Jednak do dziś nie żałuje swojej decyzji. Dobiega powoli koniec nauki córki w przedszkolu która miała to szczęście i okazje być wychowanka tych samych Pań które prowadziły grupę syna. Dzięki Ich podejściu do dzieci pierwsze dni w przedszkolu wspominam bardzo pozytywnie. Dzieci Panie po prostu kochają. Aktualnie jestem na etapie - tak samo jak w przypadku syna, i słyszę codziennie za wcześnie po mnie przyszłaś, chce być dłużej. Ewidentnie widzę efekty nauki, prowadzonych ćwiczeń i przekazywanej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam przedszkole.
Mama Lei z grupy Tropicieli

Szczerze polecamy przedszkole Milenium. Córka kończy edukację przedszkolną i z mężem jesteśmy spokojni o nią w Szkole Podstawowej. W przedszkolu nauczyła się czytać, pisać, chętnie liczy i uczy się języka angielskiego. Opieka w przedszkolu połączona jest z rozwijaniem kreatywności i umiejętności dzieci (zabawy w kodowanie, teatrzyki, jasełka). Panie Karolina i Monika są miłe, troskliwe i wspierające. Zawsze chętne do pomocy. Organizują dużo wycieczek, ciekawych zajęć i zabaw (wyjścia do kina, teatru). Bardzo dziękujemy za wszystkie razem spędzone lata!

Dla każdego rodzica wychowanie dziecka stanowi nieustanną troskę i wyzwanie. Każdy z nas szuka dla swojej pociechy jak najlepszych przedszkoli i szkół. Ja również przed podjęciem decyzji długo szukałam odpowiedniej placówki. Liczył się dla mnie oczywiście oficjalnie prezentowany poziom edukacyjny placówki, ale również opinie innych rodziców, których dzieci uczęszczają lub uczęszczały do Przedszkola Milenium Mali Odkrywcy.
Muszę przyznać, że poziom edukacji bardzo mi się podoba, ale znacznie bardziej cenię sobie to, że mój syn nie chce z przedszkola wychodzić. Bo to oznacza, że świetnie się tam czuje.
Ponad rok temu mój syn został zdiagnozowany cukrzycą typu I. Dla naszej rodziny stanowiło to olbrzymie wyzwanie. Bałam się również reakcji nauczycieli i dzieci w przedszkolu. Muszę przyznać, że od pierwszej rozmowy z Dyrekcją, gdy pierwsze pytanie jakie padło, brzmiało: Jak możemy Państwu pomóc, by Maks jak najszybciej wrócił do przedszkola i do rówieśników? było już tylko lepiej. Zarówno ze strony Dyrekcji, jak i wszystkich Pań Nauczycielek zawsze otrzymywaliśmy pełne wsparcie, a dzięki ich zaangażowaniu mój syn nie czuje się w żaden sposób ograniczony przez chorobę, ani wykluczony z grona rówieśników.
Dla mnie jako rodzica – najlepszym jednak dowodem na to, jak fajnym miejscem jest to Przedszkole, jest fakt, że moje dziecko po kilku dniach nieobecności pyta mnie: Mamo, kiedy mogę iść do przedszkola?
Daria Mendyk-Kołodziejska


Moja córka, Laura, do przedszkola chodzi z uśmiechem. Jest to głównie zasługa pań wychowawczyń grupy Bystrzaki. Zajęcia w zerówce prowadzone są w ciekawy i angażujący dziecko sposób. Nie można nie dostrzec ilości poświęconego czasu, osobistego zaangażowania i pomysłowości, jakie pani Monika Bielerzewska i pani Karolina Nowak wnoszą w pracę z dziećmi. Codzienne zajęcia zerówkowiczów są również przeplatane zarówno interesującymi wyjściami, jak i spotkaniami organizowanymi na terenie przedszkola. Ponadto, kontakt z obiema paniami nauczycielkami jest bardzo dobry - na każde pytanie rodzica odpowiadają one bezzwłocznie.
Kamila Makowska-Strzelińska


Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny