Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Zakończenie roku szkolnego przez Zerówkę

Dziś w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy" odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla grupy Bystrzaków.

Dzieci zaprezentowały swoje talenty w śpiewie i tańcu. Wystąpiły także w inscenizacji, w której wcielały się w role pracowników udających się na zasłużony urlop po sumiennie przepracowanym roku. Dzieci zostały uhonorowane nagrodą - statuetką Oscara, co wywołało ogromną radość i dumę zarówno u przedszkolaków, jak i ich rodziców. Pani Dyrektor dr Iwona Gawrecka wręczyła dzieciom również dyplomy ukończenia przedszkola. Dzieci oraz ich rodzice usłyszeli ciepłe słowa od pań wychowawczyń oraz od Pani Dyrektor.  Wydarzenie obfitowało we wzruszenia i radosne chwile.

Po zakończeniu części artystycznej na dzieci czekała słodka niespodzianka w postaci tortu, który był doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.

Rekrutacja do przedszkola 2024/2025 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością / Opieka specjalistów

  "Mali Odkrywcy" to przedszkole ogólnodostępne również dla dzieci z niepełnosprawnością, które zaprasza dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, Afazją ruchową i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

 • Czesne 0 zł / Bogate wyposażenie

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne. Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, basen z kulkami, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Jesteśmy otwarci od 6:30 do 17:00

  Staramy się zapewnić elastyczność i wygodę dla rodziców, oferując opiekę i edukację na najwyższym poziomie w ramach naszych szerokich godzin otwarcia. Zapewniamy ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki której każdy dzień w naszym przedszkolu to czas pełen zabawy, nauki i rozwoju.

 • Bogata oferta zajęć

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci. Dzieci mogą również uczestniczyć w zajęciach dodatkowych takich jak: zajęcia sportowe Kangur, zajęcia z Lego, zajęcia taneczne czy wycieczki. A w ramach czesnego dzieci biorą udział w zajęciach z j. angielskiego, alpakoterapii, dogoterpaii, logopedii oraz mają zajęcia z jogi dla dzieci.

Zadzwoń

61 4245007