Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Pasowanie na Przedszkolaka w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy"

Dziś w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy" najmłodsze dzieci zostały pasowane na Przedszkolaków. Było to wyjątkowe wydarzenie, które oficjalnie rozpoczęło ważny etap w życiu maluchów. 

Dzieci z pomocą Pań Nauczycielek przygotowały dla rodziców wystąpienie, za które otrzymały gromkie brawa. Następnie przyszła pora na najważniejszy element wydarzenia - pasowanie przez Panią Dyrektor dr Iwonę Gawrecką. Pytalscy otrzymali upominki - dyplom i medal, które będą pamiątkami tego ważnego dnia. 

Podczas wydarzenia Pani Dyrektor dr Iwona Gawrecka skierowała kilka słów w stronę rodziców. Powiedziała o tym, jak ważna jest edukacja przedszkolna, a także podziękowała im za powierzenie ich pociech i za okazane zaufanie. Po pasowaniu dzieci z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Milenium "Mali Odkrywcy" to nie tylko symboliczne wprowadzenie dzieci do świata edukacji, ale i moment pełen emocji, wzruszenia i dumy, który na długo pozostanie w pamięci maluchów i ich najbliższych.

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007