Grupa przedszkolna ogólnodostępna również dla dzieci z niepełnosprawnościami 

Wspólne odśpiewanie hymnu w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Milenium

W piątek o godzinie 11:11 społeczność Milenium zebrała się w auli, aby wspólnie odśpiewać najważniejszą dla Polaków pieśń – hymn narodowy. Wydarzenie to odbyło się w ramach akcji MEiN „Szkoła do hymnu” i wieńczyło obchody Narodowego Święta Niepodległości, które w naszej szkole trwały już od środy.

Do udziału w odśpiewaniu hymnu zaproszono również nasze grupy przedszkolaków, które z zaangażowaniem odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.

#SzkołaDoHymnu

Rekrutacja do przedszkoli 2023/2024 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

 • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością

  W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci, a grupa dla dzieci z niepełnosprawnością – nie więcej niż 5 dzieci.

 • Nasze przedszkole to terapeutyczne wyposażenie i przestrzeń stworzona dla dzieci

  Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

 • Darmowe Przedszkole Gniezno

  Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne.

 • Logopeda, terapeuta SI, psycholog dziecięcy i osteopata

  Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

Zadzwoń

61 4245007