CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Dzień Ziemi w grupie Pytalskich

Grupa Pytalskich dba o przyrodę i naszą kochaną Ziemie, dlatego uroczyście obchodziliśmy imieniny Ziemi. Tego dnia w  naszej sali przeważały kolory zielony i niebieski. Pojawiły się też jakieś niedobre „Śmiecuchy”, które zrobiły nam straszny bałagan.

Na szczęście Pytalscy rozprawili się z tym kłopotem bardzo szybko segregując śmieci. Wspólnie przypomnieliśmy sobie „co Ziemi szkodzi” a „co pomaga”. Specjalnymi miotełkami w rytm piosenki „ Sprzątamy Ziemię” uczyliśmy się, że trzeba dbać o przyrodę. Pytalscy wykonali Eko-ptaszka z plastikowej butelki. A na koniec malowali stopami umoczonymi w farbach zielonej i niebieskiej symbolizującymi nasza Ziemie. Nie zabrakło także orderów „Przyjaciela Ziemi”.


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007