Rekrutacja do przedszkola na rok 2025/2026

Dzień Przedszkolaka w grupie Bystrzaków

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE BYSTRZAKÓW

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień już kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzień Przedszkolaka to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Dla grupy zerówkowej szczególnie, ponieważ tego dnia dzieci poznały nową nazwę swojej grupy – Bystrzaki. Zabawę rozpoczęliśmy od zastanowienia się skąd pochodzi ta nazwa, dzieci z pomocą nauczyciela sprawdziły w słowniku znaczenie słowa bystry i ułożyły hasło dla grupy: „Bystrzaki to zdolne, mądre, empatyczne i twórcze dzieciaki!”. Przedszkolaki ułożyły z liter nową nazwę grupy oraz mogły poczęstować się kawałkiem „tortu” – z planszy do kodowania. A także jak na Bystrzaki przystało, odszukały na mapie, miasto, w którym znajduje się nasze przedszkole. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę pt. Dzień Przedszkolaka oraz zatańczyły wymyślony do piosenki taniec, a także otrzymały medale Super Przedszkolaka oraz korony, które ozdobiły zgodnie z własnymi pomysłami. Radość i śmiech towarzyszył dzieciom podczas tego wyjątkowego święta.

Rekrutacja do przedszkola Gniezno 2025/2026 trwa - zapisz swoje dziecko do jednej z 4 grup przedszkolnych:

  • Grupa dla dzieci z niepełnosprawnością / Opieka specjalistów

    "Mali Odkrywcy" to przedszkole ogólnodostępne również dla dzieci z niepełnosprawnością, które zaprasza dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, Afazją ruchową i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Wszystkie osoby, które mają w naszym przedszkolu kontakt z dziećmi to wspaniali pedagodzy, dla których codzienna praca to pasja. Oprócz wykwalifikowanych pedagogów wychowania przedszkolnego z naszymi dziećmi na co dzień pracuje logopeda, terapeuta Si, psycholog dziecięcy i osteopata.

  • Czesne 0 zł / Bogate wyposażenie

    Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” w Gnieźnie jest zupełnie bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – czesne wynosi wówczas 0 zł. Oprócz opieki w godzinach 6:30-17:00 zapewniamy również wiele dodatkowych benefitów, np. opiekę specjalistów, darmową wyprawkę i festyny rodzinne. Nasze przedszkole to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, do ich dyspozycji czekają kolorowe sale ze sprzętem multimedialnym i klimatyzacją, sala terapeutyczna SI z wyposażeniem, basen z kulkami, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, pełnowymiarowe boisko, sala gimnastyczna, stołówka, biblioteka i ogródek.

  • Jesteśmy otwarci od 6:30 do 17:00

    Staramy się zapewnić elastyczność i wygodę dla rodziców, oferując opiekę i edukację na najwyższym poziomie w ramach naszych szerokich godzin otwarcia. Zapewniamy ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki której każdy dzień w naszym przedszkolu to czas pełen zabawy, nauki i rozwoju.

  • Bogata oferta zajęć

    W trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci w Przedszkolu Milenium stawiamy na małe grupy przedszkolne. Grupy ogólnodostępne liczą tylko ok. 20 dzieci. Dzieci mogą również uczestniczyć w zajęciach dodatkowych takich jak: zajęcia sportowe Kangur, zajęcia z Lego, zajęcia taneczne czy wycieczki. A w ramach czesnego dzieci biorą udział w zajęciach z j. angielskiego, alpakoterapii, dogoterpaii, logopedii oraz mają zajęcia z jogi dla dzieci.

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny