Odkrywcy

grupa terapeutyczna integracyjna dla dzieci niepełnosprawnych gniezno przedszkole milenium autyzm asperger zespół downa

Grupa przedszkolna dzieci z niepełnosprawnościami - Odkrywcy

Nasza grupa ,,Odkrywcy” liczy troje dzieci. Są to dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w tym spektrum autyzmu. Dzięki nielicznej grupie terapeuci mają możliwość zindywidualizowania programu nauczania, potrzeb i możliwości dzieci. Codzienna praca opiera na indywidualnym planie dnia, co ułatwia podopiecznym funkcjonowanie w społeczności przedszkolnej. Oprócz pracy indywidualnej, pracujemy w małych grupach, a także stosujemy naukę włączającą poprzez integrację z innymi grupami, w formie zabaw swobodnych, spacerów, imprez okolicznościowych, wycieczek itp.


52

przedszkolaków


10

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny