Pytalscy

grupa przedszkolna przedszkole gniezno dzieci 2 3 4 lata 2-latki 4-latki 3-latki

Grupa przedszkolna dzieci 2,5-4-letnich - Pytalscy

Wychowawcy: mgr Monika Bielerzewska i mgr Natalia Czuba

Nasza grupa to Pytalscy. Do naszej grupy uczęszcza 6 dzieci, 3 dziewczynki i 3 chłopców w wieku 2,5 i 3 lat. Chodzimy do przedszkola pierwszy rok. Bardzo lubimy zajęcia muzyczne i zabawy ruchowe oraz tematyczne w kącikach zainteresowań. Bardzo chętnie odwiedzamy salę integracji sensorycznej, w której jest basen z kulkami, a to - my dzieci lubimy najbardziej. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy.  Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy.


52

przedszkolaków


10

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz przedszkolny