Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
tel: 690-942-977
przedszkole@milenium.edu.pl

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Dzień Pluszowego Misia w grupie Starszaków
dodano: Piątek, 29 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
W poniedziałek 25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA. Tego dnia Starszaki poznały historię pluszowego misia, śpiewały piosenkę o misiach, uczestniczyły w „misiowych zabawach” oraz rozwiązywały zadania i zagadki wszystkie związane z misiami. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a na zakończenie dzieci wykonały swojego misia z papieru. Za udział w „misiowych zajęciach” dzieci otrzymały dyplom.
Cała Polska czyta dzieciom u Starszaków
dodano: Piątek, 29 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
W grupie „Starszaków” kontynuowana jest akcja „Cała Polska czyta dzieciom” w ramach której przedszkole odwiedziła mama Maurycego, która przeczytała dzieciom ciekawe bajki. Dziękujemy za poświęcony czas!
Balik Andrzejkowy
dodano: Czwartek, 28 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
Tradycją naszego przedszkola są baliki andrzejkowe, dlatego też 27 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. W tym roku balik przygotowały wychowawczynie grupy Średniaków - pani Karolina i pani Patrycja. Dzieci w pięknych strojach poznawały tradycje związane z wróżbami i czarami. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku oraz przepowiedni.
Dzień Pluszowego Misia w grupie Średniaków
dodano: Środa, 27 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
W dniu 25 listopada dzieci z grupy Średniaków uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Czytaj więcej!
Starszaki dowiadują się, co sprzyja zdrowiu, a co mu zagraża
dodano: Poniedziałek, 25 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
W zeszłym tygodniu gościliśmy w naszym przedszkolu tatę Natalki, który jest lekarzem oraz mamę Nikodema, która pracuje jako pielęgniarka. Celem spotkań było propagowanie zachowań prozdrowotnych tj.: zdrowe odżywianie, korzystanie z ruchu na świeżym powietrzu, uprawianie sportu oraz dbałość o czystość i higienę osobistą, jak i przestrzeganie zakazu samodzielnego zażywania leków. Byliśmy również w aptece.
Dzień Pluszowego Misia w Grupie Maluszków
dodano: Poniedziałek, 25 listopada 2019 przez: Martyna Drągowska
25 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Maluchy tego dnia przyniosły do sali swoje ukochane misie bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”. Wspólnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy też prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach. W naszej Sali odbyła się również „Parada misiów”- każde dziecko przedstawiło nam swojego pluszowego przyjaciela.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium