Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
tel: 690-942-977
przedszkole@milenium.edu.pl

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w grupie Średniaków
dodano: Sobota, 22 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
19 lutego dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Tłusty Czwartek w grupie Maluszków
dodano: Piątek, 21 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
Z okazji zbliżającego się Wielkiego Postu, każdy ostatni czwartek karnawału jest „Tłusty”. Według tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe „co nieco”. Tego dnia razem z naszymi Maluszkami z przyjemnością spałaszowaliśmy słodkości.

Serdecznie dziękujemy mamie Olka za pyszne pączusie!
„Cała Polska czyta dzieciom” w grupie Starszaków
dodano: Czwartek, 20 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
W grupie Starszaków kontynuowana jest akcja „Cała Polska czyta dzieciom”. Przedszkole odwiedziła mama Natalki, która przeczytała dzieciom ciekawe bajki. Odwiedził nas również tata Ignacego, który oprócz przeczytania bajki opowiedział oraz pokazał krótki filmik przedstawiający na czym polega jego praca. Dzieci bardzo lubią spotkania z rodzicami. Dziękujemy za poświęcony czas oraz upominki przyniesione dzieciom!
Urodzinki i imieninki u Starszaków
dodano: Czwartek, 20 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
W zeszłym tygodniu Mateusz, Lena oraz Natalia z grupy Starszaków obchodzili swoje urodziny a Oskar imieniny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą przedszkolaki oraz panie nauczycielki!
Starszaki świętują Walentynki
dodano: Czwartek, 20 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
Walentynki były dla dzieci z przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W piątkowy poranek przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień pełen miłych wrażeń.
Maluszki świętują Dzień Babci i Dziadka
dodano: Wtorek, 18 lutego 2020 przez: Martyna Drągowska
W tym roku Maluszki wyjątkowo hucznie świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych opiekunów zimowe przedstawienie. Przybyli goście również włączyli się do wspólnej zabawy a śpiewom i tańcom nie było końca!

"Pędzą wnuki ulicami
z ogromnymi laurkami
Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami
już czekają przed domami ....
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2020 by Dział IT GSW Milenium