CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Konkurs

Aktualizacja 21.04.2020

Konkurs fotograficzny  "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę" zostaje zawieszony. Organizatorzy konkursu fotograficznego "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę" z uwagi na panującą w naszym kraju pandemię, informują o jego zawieszeniu. Na początku października pinformujemy onowym terminie składania prac konkursowych (zarówno dla uczniów jak i studentów).

Sleeveface, czyli ubierz się w książkę – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium zaprasza uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Sleeveface, czyli ubierz się w książkę".

Sleeveface to fotografia osoby z częścią ciała w pomysłowy sposób zasłoniętą przez okładkę ulubionej książki, ukazująca kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem.


WARUNKI KONKURSU:

1. Każde zgłoszenie konkursowe musi zawierać:
a) wywołaną fotografię w formacie 20x30 cm o parametrach nie mniej niż 300 dpi,
b) fotografię w wersji elektronicznej - w formacie JPG / PNG na dowolnym nośniku (do skopiowania),
c) dane autora (imię i nazwisko, nazwę szkoły).

2. Prace konkursowe należy dostarczyć do 30 kwietnia 2020 roku, do Biblioteki GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3A w Gnieźnie (budynek B).

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody.

REGULAMIN pobierz

OŚWIADCZENIE  (załączyć wraz z pracą konkursową)

Dodatkowe informacje:

Elżbieta Sobecka
bibliotekarz
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 604 442 267


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007