Aktualny nabór

Rekrutacja do Przedszkola Milenium w Gnieźnie 2024/2025

!UWAGA! DRZWI OTWARTE PRZEDSZKOLA 21 MARCA OD 17:00

Trwają zapisy do przedszkola ogólnodostępnego na rok 2024/2025

Zapisy do Przedszkola Milenium „Mali Odkrywcy” trwają cały rok (do wyczerpania wolnych miejsc). Prowadzimy już rekrutację na rok 2024/2025 do 3 grup ogólnodostępnych dla dzieci:

• 2,5 i 3-letnich,
  • 4 i 5-letnich,
  • 6-letnich.

Zgłaszać mogą się rodzice dzieci z rocznika 2018, 2019, 2020, 2021 i 2022. Dzieci zapisane do najmłodszej grupy otrzymują w prezencie bezpłatny udział w zajęciach przedszkolnych we wrześniu i październiku (promocja).

Rekrutację prowadzimy za pomocą elektronicznego formularza. O grupach ogólnodostępnych dla dzieci można przeczytać więcej wybierając odpowiednią zakładkę: Pytalscy, Tropiciele, Bystrzaki.

Dlaczego warto wybrać niepubliczne przedszkole Milenium? Poznaj nas i nasze atuty

Trwają również zapisy do grupy dla dzieci z niepełnosprawnością

Nasza placówka to również przedszkole dla dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, Afazją ruchową i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Rekrutacja trwa cały rok do wyczerpania wolnych miejsc. Zgłaszać mogą się rodzice dzieci w wieku przedszkolnym 2,5-6 lat posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Przedszkole jest wtedy zupełnie darmoweczesne 0 zł. Dzieci dołączają do grupy dla dzieci z niepełnosprawnościami "Odkrywcy".

Rekrutacja do przedszkola – kontakt

W przypadku szczegółowych pytań dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt z Sekretariatem Przedszkola pod numerem 61 424-50-07 lub 690-942-977 oraz e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..