CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Dzień Dziecka w grupie Bystrzaków

Tego dnia w grupie Bystrzaków od rana panował gwar, dzieci nie mogły doczekać się przygotowanych dla nich atrakcji. Rozpoczęliśmy od przedszkolnego kina, dzieci na dużym ekranie mogły obejrzeć bajkę pt. „Opowieść o dinozaurach”, następnie malowaliśmy farbami za pomocą gąbek, szczoteczek i palców. Bystrzaki przeszły po ścieżce sensorycznej, której funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku.

Pośrednio wpływa ona korzystnie na rozwijanie innych umiejętności, a co najważniejsze - jest świetną zabawą dla dzieci. Atrakcją dla Bystrzaków było również malowanie twarzy oraz piknik i zabawy na świeżym powietrzu. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia Starszaki otrzymały drobne upominki.

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
~ Phil Bosmans


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007