CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA? PRZECZYTAJ! 

Zasady rekrutacji

Pierwszy krok:

Wypełnienie elektronicznej "karty zgłoszenia" na stronie
https://rekrutacja.milenium.edu.pl/

Drugi krok:

Złożenie w sekretariacie przedszkola dowodu opłaty wpisowego w kwocie 50 zł (nie podlega zwrotowi) na konto o numerze 21 1090 1375 0000 0001 2950 3989 oraz podpisanie karty zgłoszenia.

Bystrzaki

 

Nasza grupa nazywa się Bystrzaki. Do naszej grupy chodzi 19 dzieci (5 dziewczynek i 14 chłopców).
Najbardziej lubimy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu grając w gry zespołowe i zabawy na placu zabaw. Uwielbiamy również zabawy konstrukcyjne w naszej sali przedszkolnej, a także wszelakie doświadczenia i eksperymenty.
Nasze przedszkole to nasz drugi dom, bo stawia na nasze szczęśliwe dzieciństwo i na nasz wszechstronny rozwój.
Nasze motto grupowe to: ,,Powiedz mi, a zapomnę, pokaż, a zapamiętam , pomóż wziąć udział a zrozumiem’’

Wychowawcy: mgr Karolina Nowak i mgr Monika Bielerzewska
Pomoc nauczyciela:
mgr Weronika Pollak-Giza

 

Tropiciele

Cześć! Jesteśmy Tropiciele. Chodzimy do przedszkola już 3 rok. Nasza grupa liczy 19 dzieci, w tym 12 dziewczynek i 7 chłopców w wieku 4 -5 lat. Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, otwarci i aktywni podczas zabaw i zajęć. Z chęcią uczymy się wierszy, rymowanek i piosenek. Bardzo lubimy wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawiają nam zabawy ruchowe i zabawy w kącikach zainteresowań. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. 

 

Wychowawcy: mgr Marta Rumińska i mgr Aneta Grzechowiak
Pomoc nauczyciela: mgr Weronika Pollak-Giza

Kraina bezpiecznej zabawy!

Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.

 • 1
 • 2


Grupy przedszkolne

Nasze przedszkole liczy 3 grupy dzieci 4, 5 oraz 6 letnich. Przedstawiamy naszych małych odkrywców: Pytalskich, Tropicieli i Bystrzaków.

Każda grupa ma swoją indywidualną przestronną salę. W nowoczesnych pomieszczeniach dydaktycznych znajdują się tablice multimedialne. Dla Przedszkolaków dostępna jest osobna szatnia, przebieralnia i sala odpoczynku. 


Czytaj więcej...
School Learning


 • Zajęcia umuzykalniające

  Istotą tej metody jest chęć przybliżenia dzieciom muzyki klasycznej. Poprzez "aktywne słuchanie" dzieci nieświadomie poznają strukturę utworu muzycznego. Polega ona na wykonywaniu prostych ruchów rytmicznych siedząc lub prostych ruchów tanecznych proponowanych przez nauczyciela.

 • Globalne czytanie

  Nauka czytania tą metodą polega na rozpoznawaniu słów po ich ogólnej strukturze. Im większym zasobem słów rozpoznawanych całościowo dysponuje dziecko, tym szybciej czyta. Jednak, aby mogło tego dokonać, powinno wielokrotnie widzieć napis, słyszeć brzmienie i rozumieć jego sens.
 • Codzienne zajęcia z j. angielskiego

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Współpraca z logopedą i psychologiem

  Dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach z Logopedą. Nasza Pani Psycholog jest do dyspozycji rodziców.


59

przedszkolaków


6

nauczycieli

Przedszkole z pasją

Nauka

Prowadzimy zajęcia, które są dla dzieci okazją do odkrywania i poznawania świata
Ucz się

Zabawa

Każdego dnia dzieci uczą się poprzez kreatywną zabawę
Odkrywaj

Rozwój

Edukacja przedszkolna zapewnia prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny
Zwyciężaj

Zadzwoń

61 4245007