Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Środki transportu (Maluszki)
dodano: Środa, 26 czerwca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W grupie Maluszków powoli przygotowania do wakacji. Dzieci poznały środki transportu jakimi możemy wyjechać na wakacje. Zapoznały się z bezpieczeństwem podczas wakacji. Każdy mógł kupić swój własny bilet, którym środkiem transportu chcieli by wyruszyć na wakacje oraz mogli spróbować swoich sił w kasie biletowej.
Zakończenie Roku w grupie Maluszków
dodano: Środa, 26 czerwca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
17 czerwca w grupie Maluszków obyło się zakończenie roku szkolnego. Tego dnia wspólnie przygotowaliśmy gofry z ulubionymi owocami. Nasze Maluszki brały udział w różnych konkurencjach oraz były tańce i zabawy przy muzyce. To był bardzo ekscytujący dzie
Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie Średniaków
dodano: Wtorek, 25 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
17 czerwca dzieci z grupy Średniaków świętowały zakończenie roku przedszkolnego. Z tej okazji dzieci otrzymały dyplomy i medale. Wybraliśmy się także do kina Helios na bajkę ,,Panda i banda’’, która zrobiła na przedszkolakach ogromne wrażenie.
„Cała Polska czyta dzieciom” w grupie Średniaków
dodano: Poniedziałek, 24 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska

W grupie „Średniaków” kontynuowana jest kampania „Cała Polska czyta dzieciom” w ramach, której przedszkole odwiedziła mama Mateusza, która przeczytała dzieciom ciekawe bajki. Dziękujemy za poświęcony czas!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za współpracę, pomoc i zaangażowanie w życie przedszkola!

Pożegnanie Starszaków z przedszkolem
dodano: Wtorek, 18 czerwca 2019 przez: Lidia Liberkowska

W poniedziałek  17 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie starszaków. Akademia rozpoczęła się od tradycyjnego odtańczenia poloneza. Następnie dzieci zaprezentowały wspaniały program artystyczny.

Z żalem żegnamy nasze kochane Starszaki i życzymy powodzenia w szkole!

Dzień Dziecka Starszaków w Parku Miejskim
dodano: Piątek, 7 czerwca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Dzieci z grupy Starszaków świętowały Dzień Dziecka w Parku Miejskim im. Generała Władysława Andersa w Gnieźnie, gdzie urządziliśmy sobie wspólny piknik. Zabawie nie było końca. To był bardzo radosny dzień. 
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium