Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Starszaki poznają zegar
dodano: Piątek, 8 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Czas płynie, czas ucieka, szczęśliwi czasu nie liczą- to tylko przykład wielu powiedzeń, które każdy z nas zna. Jak można zmierzyć czas? Czy można go zmierzyć miarą? W grupie „Starszaków” dzieci uczyły się zegara...
Urodziny Adama
dodano: Czwartek, 7 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
W ubiegłym tygodniu Adam z grupy Starszaków obchodził swoje 7 urodziny. Jeszcze raz Adasiu życzymy Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz dużo radości na co dzień!
Tłusty Czwartek w grupie Maluszków
dodano: Czwartek, 7 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Nasi milusińscy obchodzili Tłusty Czwartek smakowicie i bardzo pracowicie.  Przedszkolaki wykonały papierowe pączki z lukrem. Dzieci świetnie się bawiły rozwiązując zagadki oraz ucząc się nowego wierszyka. Na podwieczorek dzieci tradycyjnie zajadały pyszne pączki.
Tłusty Czwartek w grupie Średniaków
dodano: Czwartek, 7 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
Dzisiaj w grupie Średniaków świętowaliśmy "Tłusty Czwartek". Każde dziecko mogło skosztować pysznego pączka podarowanego nam od Natalki. W tym wyjątkowym dniu pozwoliliśmy sobie na małe słodkości. Natomiast podczas popołudniowych zajęć dzieci wykonały pączki z papieru.
Dzień Babci i Dziadka w grupie Średniaków
dodano: Środa, 6 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
21 lutego w grupie Średniaków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Przedstawienie było niezwykle wzruszające, niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Dzień Babci i Dziadka u Starszaków
dodano: Środa, 6 marca 2019 przez: Martyna Drągowska
22 lutego dzieci z grupy Starszaków gościły w przedszkolu swoje ukochane Babcie i Dziadków, którym zaprezentowały występ artystyczny – „Powróćmy jak za dawnych lat”. Dziadkowie mieli okazje powspominać lata młodości słuchając utworów takich jak: Dwudziestolatki, Umówiłem się z nią na 9, Orkiestry dente czy Autostop. Przedszkolaki ponadto obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi prezentami oraz zaprosiły d
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium