Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
"Maluchy" poznały kolejne zjawisko atmosferyczne - wiatr.
dodano: Środa, 14 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Dziś grupa maluszków poznała zjawisko atmosferyczne - wiatr. Dzieci za pomocą piórek, wiatraczka i kawałkow gazety dowiedziały się jak powstaje wiatr oraz jak możemy go zaobserwować. Dzieci wykonały latawce przy czym świetnie się bawiły. To był dzień pełen wrażeń!
Pasowanie na przedszkolaka
dodano: Wtorek, 13 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 13.11.2018 roku grupa Maluszków została przyjęta do grona przedszkolaków „Mali Odkrywcy” Milenium w Gnieźnie. Dzieci przygotowały występ artystyczny po którym nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez Panią Dyrektor.
Świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości u "Starszaków"
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
W mijającym tygodniu dzieci omawiały treści patriotyczne związane z kręgiem tematycznym: Jestem Polką, jestem Polakiem. Starszaki zapoznały się z mapą fizyczną, administracyjną Polski, przypomniały sobie jakie są nazwy najdłuższych rzek w Polsce. Wiemy także jakie zabytki znajdują się w największych miastach w Polsce oraz jakie państwa są naszymi sąsiadami.
Grupa "Maluszków" obchodziła Narodowe Święto Niepodległości
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Grupa maluszków obchodziła Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia nasi milusińscy przyszli do przedszkola ubrani w barwy biało - czerwone, poznali symbole narodowe, wykonali flagę Polski oraz przemienili się w małych żołnierzy i maszerowali w rytm muzyki. Wspólnie z Paniami odśpiewali hymn narodowy.
Narodowe Święto Niepodległości u Średniaków
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
W naszym przedszkolu dnia 9 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uroczyście świętowaliśmy ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień, zajęcia rozpoczęliśmy od rozmowy na temat tego co to jest niepodległość , opisania naszych symboli narodowych. Dzieci dumnie odśpiewały hymn Polski, wykonaliśmy również godło Polski.
"Starszaki" w bibliotece
dodano: Wtorek, 6 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 6 listopada dzieci z grupy Starszaków odwiedziły naszą bibliotekę. Dzieci przypomniały sobie jakich zasad należy przestrzegać w tym wyjątkowym miejscu. Z wypiekami na twarzy oglądały książki. Na pewno nie raz zawitają w to magiczne miejsce!
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium