Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Cytrynowy dzień u starszaków
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Podczas ostatnich zajęć dzieci z grupy „Straszków”  poszerzyły wiadomości na temat wyglądu i zastosowania cytryny. Nauczyły się rozpoznawać ten owoc po zapachu, dotyku i smaku.

Największą atrakcją dnia były jednak eksperymenty badawcze:
1. Magiczny słoik
2. Wulkan cytrynowo
Tydzień pod hasłem "Wiosna w parku i ogrodzie" w grupie Starszaków
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Dzieci z grupy Starszaków bardzo cieszą się z nadejścia nowej pory roku. Przedszkolaki wykonały wiele prac plastycznych związanych z wiosną, dzięki którym nasza galeria prac jest bardzo kolorowa i radosna. Dzieci założyły także wiosenną hodowlę, dokumentując wzrost roślinek w kronice wiosennego obserwatora.
Urodziny Amelki z grupy Starszaków
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
3 kwietnia Amelka z grupy Starszaków obchodziła swoje 6. urodziny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą koledzy, koleżanki oraz panie nauczycielki!
Urodziny Patryka z grupy Starszaków
dodano: Czwartek, 4 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
W ubiegłym tygodniu Patryk z grupy Starszaków obchodził swoje 7. urodziny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą koledzy, koleżanki oraz panie nauczycielki!
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie Średniaków
dodano: Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W grupie „Średniaków” kontynuowana jest kampania „Cała Polska czyta dzieciom” w ramach, której przedszkole odwiedził tata Wojtka i mama Błażeja, którzy przeczytali dzieciom pouczające i ciekawe bajki. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!
Opowieści mórz i oceanów u średniaków
dodano: Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W zeszłym tygodniu dzieci z grupy „Średniaków” przeniosły się w morski świat. Dzieci na tablicy multimedialnej rozpoznawały różne zbiorniki wodne: morze, jezioro, rzekę, staw, ocean i strumienie górskie, dowiedziały się gdzie woda jest słodka a gdzie słona, przeprowadziliśmy doświadczenie, w którym dzieci porównywały smaki wody słodkiej i słonej.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium