Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
„Cała Polska czyta dzieciom” w grupie Średniaków
dodano: Piątek, 12 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
W grupie „Średniaków” kontynuowana jest kampania „Cała Polska czyta dzieciom”. W ramach tej akcji nasze przedszkole odwiedziła mama Antosi, która przeczytała dzieciom pouczające bajki. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas! Zapraszamy do włączenia się do akcji kolejnych Rodziców !
Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci
dodano: Piątek, 12 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
W zeszłym tygodniu świętowaliśmy Dzień Książki oraz Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci - to drugie święto obchodzone jest co roku 2 kwietnia, w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Ma ono na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych.
Przygotowania do Świąt w grupie Maluszków
dodano: Środa, 10 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
W grupie Maluchów Święta Wielkiej Nocy tuż tuż.  3 kwietnia zdobiliśmy naszą salę oraz wspólnymi siłami robiliśmy Wielkanocnego Zajączka. Dzieci były bardzo zadowolone!
Kodowanie na dywanie w grupie Starszaków
dodano: Sobota, 6 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Kodowanie na dywanie jest doskonałym ćwiczeniem pamięci, koncentracji, spostrzegawczości oraz orientacji w kierunkach. Dzięki tej zabawie przedszkolaki uczą się cierpliwości, logicznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Starszaki utrwalały podczas tej aktywność m. in. analizę i syntezę sylabową, głoskową oraz orientację przestrzenną. Zabawa ta sprawiła dzieciom wiele radości i jednocześnie wiele je nauczyła.
Cytrynowy dzień u starszaków
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Podczas ostatnich zajęć dzieci z grupy „Straszków”  poszerzyły wiadomości na temat wyglądu i zastosowania cytryny. Nauczyły się rozpoznawać ten owoc po zapachu, dotyku i smaku.

Największą atrakcją dnia były jednak eksperymenty badawcze:
1. Magiczny słoik
2. Wulkan cytrynowo
Tydzień pod hasłem "Wiosna w parku i ogrodzie" w grupie Starszaków
dodano: Piątek, 5 kwietnia 2019 przez: Martyna Drągowska
Dzieci z grupy Starszaków bardzo cieszą się z nadejścia nowej pory roku. Przedszkolaki wykonały wiele prac plastycznych związanych z wiosną, dzięki którym nasza galeria prac jest bardzo kolorowa i radosna. Dzieci założyły także wiosenną hodowlę, dokumentując wzrost roślinek w kronice wiosennego obserwatora.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium