Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Starszaki w Zaurolandii
dodano: Piątek, 24 maja 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 22 maja dzieci z grupy Starszaków udały się na wycieczkę do Zaurolandii – Rodzinnego Parku Rozrywki w Rogowie. Na miejscu czekała na nas moc atrakcji m.in. kolejka elektryczna, zamki dmuchane, labirynt, ścieżka edukacyjna, oraz ogromny, bogato wyposażony plac zabaw. Wszystkie atrakcje sprawiły dzieciom wiele radości i na pewno te cudowne wspomnienia na długo pozostaną w naszej pamięci.
Średniaki poznają życie pszczół
dodano: Piątek, 24 maja 2019 przez: Rafał Wojtaszak
W zeszłym tygodniu dzieci z grupy „Średniaków” wzbogaciły wiedzę na temat pszczół oraz sposobu pozyskiwania miodu. Dzieci układały historyjkę obrazkową aby poznać  etapy powstawania miodu, oglądaliśmy film edukacyjny aby odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego pszczoły są dla nas takie ważne. Mówiliśmy też o zaletach zdrowotnych miodu i jego pysznym słodkim smaku.
Dzień Mamy i Taty u Starszaków [VIDEO]
dodano: Środa, 22 maja 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 17 maja w grupie Starszaków świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla swoich kochanych rodziców bogaty program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zaprezentowały improwizacje ruchowe do muzyki B. Staruss i piosenki Cudownych rodziców mam.
Zapraszamy na Festyn Rodzinny
dodano: Poniedziałek, 20 maja 2019 przez: Martyna Drągowska
We wtorek 4 czerwca serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny. Festyn przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-V. W programie znajdzie się m.in. malowanie twarzy, dmuchany zamek, zabawy plastyczne, gry sportowe i konkursy z nagrodami. Zobacz szczegóły!
Doświadczenia z wiatrem w grupie Średniaków
dodano: Wtorek, 14 maja 2019 przez: Martyna Drągowska
Dzieci z grupy Średniaków poszerzyły swoją wiedzę na temat wiatru. Uczestniczyły w wielu ciekawych doświadczeniach, które pomogły wyjaśnić czym jest wiatr, jak powstaje, jakie są jego właściwości i jakie spełnia funkcję w naszym codziennym życiu. Wykonały także pracę plastyczną rozdmuchując farby w róźne strony przy pomocy słomek.
Urodziny w grupie średniaków
dodano: Piątek, 10 maja 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Leon z grupy „Średniaków” świętował swoje urodziny. Najlepsze życzenia składają koleżanki i koledzy oraz panie nauczycielki.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium