Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Festyn Rodzinny
dodano: Środa, 5 czerwca 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Już po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany dla Przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej klas 1-5 przez Grupę Edukacyjną Milenium. We wtorkowe słoneczne popołudnie na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji, od malowania twarzy, piasku kinetycznego, gier i konkursów sprawnościowych po zabawę w dmuchanych zamkach, strzelania z łuku czy gigant-procy. Wszyscy uczestnicy mogli się również posilić na
Wyjazd Średniaków do Zagrody Alpaki i Przyjaciele
dodano: Wtorek, 4 czerwca 2019 przez: Martyna Drągowska
24 maja dzieci z grupy Średniaków odwiedziły Zagrodę Alpak. Poznały zwierzęta żyjące w Polsce i innych zakątkach świata. Dowiedziały się o hodowli i żywieniu alpak. Dzieci miały możliwość głaskania, czesania i karmienia zwierząt. Brały udział w grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Na zakończenie odbył się wspólny piknik. Wyjazd sprawił dzieciom dużo radości.
Dzień Mamy i taty w grupie Maluszków
dodano: Piątek, 31 maja 2019 przez: Martyna Drągowska
31 maja przedszkolaki z grupy Maluszków zaprezentowały przygotowany dla rodziców występ z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Dzieci śpiewały, recytowały wierszyki oraz tańczyły specjalnie przygotowane układy taneczne takie jak „Jezioro łabędzie” i „Chocolate”. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie!
Maluchy poznają łąkę
dodano: Poniedziałek, 27 maja 2019 przez: Martyna Drągowska
Maluchy poznały co to łąka i co na niej rośnie. Miały okazję poznać m. in. budowę kwiata, z bliska przyjrzeć się trawie, a także policzyć biedroneczce kropeczki. Maluszki wykonały prace plastyczne tj. własną łąkę i biedronki.
Maluszki poznają zawody
dodano: Poniedziałek, 27 maja 2019 przez: Martyna Drągowska
Dzieci z grupy Maluszków poznały różne zawody. Dzieci miały okazję zamienić się w strażaka, listonosz. fryzjera i krawcową. To był wspaniały tydzień w którym wszyscy świetnie się bawiliśmy i uczyliśmy.
Dzień Mamy i Taty u Średniaków
dodano: Sobota, 25 maja 2019 przez: Rafał Wojtaszak
Dnia 23 maja w grupie Średniaków świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców piękny występ (recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zaprezentowały również „Taniec kwiatów” – Cztery pory roku – Wiosna, A. Vivaldi). Na końcu przedszkolaki zaśpiewały głośne „Sto lat” i wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Po części oficjalnej goście z
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium