Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Mikołajki u Maluchów
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 6.12.2017 r. odwiedził przedszkole wspaniały gość-Mikołaj. Sprawił Maluszkom wielką niespodziankę przynosząc słodkie upominiki. Maluchy w ramach podziękowania wręczyły Mikołajowi laurkę i zaśpiewały specialnie przygotowaną na tę okazję piosenkę.
Mikołajki i wyjście "Starszaków" do TEATRU
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
6 grudnia był dniem pełnym wrażeń. Od rana STARSZAKI wybrały się do Teatru im. Aleksandra Fredry przy ul. Mickiewicza 9 w Gnieźnie na pogodny i optymistyczny spektakl pt. "Wigilijna opowieść". Historia ta wprowadziła nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia i utwierdziła w przekonaniu, że za ich sprawą w każdym z nas może dokonać się pozytywna przemiana.
Mikołaju, Mikołaju…
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
6 grudnia do Zespołu Szkół i Przedszkola Milenium przybył św. Mikołaj. Od samego rana z każdej strony kręcili się po korytarzach i w klasach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.
MIKOŁAJKI oraz pierwsza wycieczka do TEATRU dzieci z grupy Średniaków
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Średniaki od dłuższego czasu przygotowywały się na spotkanie z Mikołajem. Wykonały wiele pięknych prac plastycznych o tematyce świątecznej oraz ubrały choinkę i pomagały w przystrojeniu naszej sali, aby można było poczuć magię zbliżających się Świąt. Dnia 6 grudnia  w „Mikołajki"  Średniaki po raz pierwszy zawitały w TEATRZE im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie na spektaklu pt. „Wigilijna opowieść” Karola Dickensa.
Warsztaty kreatywne u Maluchów
dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Zbliżają się Mikołajki, z tej okazji w grupie Maluszków odbyły się warsztaty kreatywne. Każde dziecko własnoręcznie wykonało dekoracyjną świeczkę zapachową. Maluszki świetnie poradziły sobie z tak wymagającym zadaniem. W naszej grupie już dziś zapachniało ŚWIĘTAMI!
„PODARUJ MI TROCHĘ SŁOŃCA” – Zbiórka charytatywna dla Ukrainy
dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dobiegła końca akcja „Podaruj mi trochę słońca”, w którą włączyło się przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” wspólnie ze szkołami i przedszkolami z okolic Gniezna pod patronatem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.
Archiwum wiadomości: [2018/2019] 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium