Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
MIKOŁAJKI oraz pierwsza wycieczka do TEATRU dzieci z grupy Średniaków
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Średniaki od dłuższego czasu przygotowywały się na spotkanie z Mikołajem. Wykonały wiele pięknych prac plastycznych o tematyce świątecznej oraz ubrały choinkę i pomagały w przystrojeniu naszej sali, aby można było poczuć magię zbliżających się Świąt. Dnia 6 grudnia  w „Mikołajki"  Średniaki po raz pierwszy zawitały w TEATRZE im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie na spektaklu pt. „Wigilijna opowieść” Karola Dickensa.
Warsztaty kreatywne u Maluchów
dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Zbliżają się Mikołajki, z tej okazji w grupie Maluszków odbyły się warsztaty kreatywne. Każde dziecko własnoręcznie wykonało dekoracyjną świeczkę zapachową. Maluszki świetnie poradziły sobie z tak wymagającym zadaniem. W naszej grupie już dziś zapachniało ŚWIĘTAMI!
„PODARUJ MI TROCHĘ SŁOŃCA” – Zbiórka charytatywna dla Ukrainy
dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dobiegła końca akcja „Podaruj mi trochę słońca”, w którą włączyło się przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” wspólnie ze szkołami i przedszkolami z okolic Gniezna pod patronatem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.
ŚREDNIAKI i STARSZAKI w wiosce ŚW. MIKOŁAJA
dodano: Poniedziałek, 4 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W ubiegłym tygodniu ŚREDNIAKI i STARSZAKI wybrały się do WIOSKI ŚW. MIKOŁAJA W OSTROWIE LEDNICKIM na warsztaty świąteczne. Zwiedziły ŻYWĄ SZOPKĘ,  CHATKĘ ELFA MĘDRCA, LABIRYNT, KOMNATĘ TRADYCJI, MAGICZNY POKÓJ ZABAW, ŚWIĄTECZNY JARMARK.
Maluchy i ubrania na zimne dni
dodano: Wtorek, 28 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Czapki, szaliki, kurtki, płaszczyki… Na dworze coraz zimniej, a u Maluchów dużo radości z segregowania ubrań odpowiednio do pory roku i ich „ubierania” m.in. płaszczyków z chust i czapek „na niby”. Wykorzystaliśmy również butelki, pudełka, rolki… do naśladowania odgłosów pogody za oknem. Przypomnieliśmy sobie figury geometryczne. Maluchy wykonały lornetki, przez które podglądały nasze figury.
JESIENNE LOGOPEDYCZNE ZABAWY STARSZAKÓW
dodano: Poniedziałek, 27 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Wiek przedszkolny jest okresem największego rozwoju mowy dziecka – jest to czas, w którym najlepiej rozwijać mowę dziecka jaki i usuwać wszelkie nieprawidłowości. Grupowa forma zajęć z profilaktyki logopedycznej jest dla dzieci swobodną i bezstresową formą zabawy - pracy.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium