Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Ozdoby choinkowe u Maluszków
dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W zeszłym tygodniu w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia Maluchy przygotowywały ozdoby świąteczne. Dzieci wykonały wiele pięknych prac plastycznych: łańcuch na choinkę, bombki „pawie oczka” oraz aniołki i choinki do dekoracji sali. Dzieci na tackach z kaszą manną rysowały skrzydła anioła, choinki i wiele innych obrazków pobudzając tym swoją kreatywność.
ŚREDNIAKI poznają świąteczne symbole
dodano: Piątek, 8 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 7 grudnia dzieci z grupy Średniaków przypomniały sobie symbole ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Na zajęciach ćwiczyliśmy słuch podczas zabawy pt. „Dzwoneczek renifera”. Przedszkolaki utrwaliły sobie również obraz graficzny poznanych do tej pory literek oraz cyferek.
Choinka w grupie STARSZAKÓW
dodano: Czwartek, 7 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
7 grudnia dzieci z grupy STARSZAKÓW poznały zwyczaje Bożonarodzeniowe. Uczestniczyły w zabawach matematycznych, w czasie których charakteryzowały, łączyły w zbiory, przeliczały, dodawały i odejmowały ozdoby choinkowe, a także rozpoznawały i nazywały cyfry, liczby i znaki matematyczne (+, -, =, <, >).
Mikołajki u Maluchów
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 6.12.2017 r. odwiedził przedszkole wspaniały gość-Mikołaj. Sprawił Maluszkom wielką niespodziankę przynosząc słodkie upominiki. Maluchy w ramach podziękowania wręczyły Mikołajowi laurkę i zaśpiewały specialnie przygotowaną na tę okazję piosenkę.
Mikołajki i wyjście "Starszaków" do TEATRU
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
6 grudnia był dniem pełnym wrażeń. Od rana STARSZAKI wybrały się do Teatru im. Aleksandra Fredry przy ul. Mickiewicza 9 w Gnieźnie na pogodny i optymistyczny spektakl pt. "Wigilijna opowieść". Historia ta wprowadziła nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia i utwierdziła w przekonaniu, że za ich sprawą w każdym z nas może dokonać się pozytywna przemiana.
Mikołaju, Mikołaju…
dodano: Środa, 6 grudnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
6 grudnia do Zespołu Szkół i Przedszkola Milenium przybył św. Mikołaj. Od samego rana z każdej strony kręcili się po korytarzach i w klasach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium