Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej
dodano: Piątek, 13 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dzień 13 października był w naszym przedszkolu wyjątkowy. Na twarzach: pani dyrektor, pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż zazwyczaj uśmiechy, a serca biły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym podopiecznym, którzy pięknie zaprezentowali wszystkim zaproszonym gościom specjalnie przygotowane na tę okazję występy.
Święto książki w grupie Średniaków
dodano: Czwartek, 12 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W środę, 11 października grupa „Średniaków” obchodziła „Święto KSIĄŻKI”. Przedszkolaki tego dnia przyniosły swoje ulubione bajki, po to by móc opowiedzieć kolegom o swoich ukochanych postaciach. W tym szczególnym dniu dzieci poszły do BIBLIOTEKI i wysłuchały opowiadania Leszka Kołakowskiego „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”
Maluszki poznają owoce
dodano: Poniedziałek, 9 października 2017 przez: Anna Romanowska
"Usiądź misiu przy stoliczku,
zobacz, co jest w tym koszyczku.
Ananasek ma czuprynkę,
a cytrynka kwaśną minkę.
Mandarynka się uśmiecha,
będziesz misiu miał uciechę.
Dzisiaj jemy witaminki,
chociaż kuszą nas landrynki." ...
Jesień zagościła u średniaków
dodano: Środa, 4 października 2017 przez: Anna Romanowska
Kreatywność Średniaków nie zna granic… Przedszkolaki ze zgromadzonych w naszym kąciku darów jesieni wykonały wiele pięknych prac plastycznych m.in. jeżyki, ślimaki, grzybki. Dzieci wykorzystały kasztany również do nauki literek, cyferek oraz treningu pamięci czyli gry memory. To dowód na to, że jesień nie musi być smutna i nudna:)
Maluszki poznają swoje ciało
dodano: Wtorek, 3 października 2017 przez: Anna Romanowska
Ostatni tydzień września w grupie maluchów minął pod hasłem "Oto ja". Dzieci nazywały i pokazywały części ciała .in. ręce, nogi, uczy, oczy. Poznawały odbicia swojej twarzy w lusterkach, szukały okularów... na własnym nosie. :) Uszy natomiast znalazły się także w kubku, filiżance i torbie. Przedszkolakom te i inne nasze odkrycia bardzo się podobały.
Maluszki świętują Dzień Chłopca !
dodano: Piątek, 29 września 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W zeszłym tygodniu przedszkolaki z najmłodszej grupy obchodziły Dzień Chłopca. Dziewczynki zaśpiewały wszystkim chłopcom Sto lat!. W tym dniu wszystkie dzieci wesoło się bawiły, a dziewczynki chłopcom prezenty wręczyły!. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz wysłuchały i obejrzały teatrzyk Kamishibai.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium