Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Starszaki świętują Dzień Książki
dodano: Poniedziałek, 23 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
19 października Starszaki obchodziły Święto Książki. Był to wyjątkowy dzień, podczas którego głównymi bohaterami w grupie były książki. Dzieci miały okazję poznać bliżej różne rodzaje książek – nie tylko te z literaturą piękną, ale także książki przyrodnicze, atlasy, albumy, poradniki czy encyklopedie.
Maluchy w bibliotece czyli ŚWIĘTO KSIĄŻKI
dodano: Czwartek, 19 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W środę, 18 października grupa „Maluchów” obchodziła „ŚWIĘTO KSIĄŻKI”. Dzieci tego dnia przyniosły do przedszkola swoje ulubione bajki i książki, dzięki którym poznaliśmy zainteresowania dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się co to znaczy szanować książki, umieściliśmy też w naszej sali plakat, który ma nam o tym codziennie przypominać.
Tydzień pod hasłem OWOCE I WARZYWA JESIENIĄ w grupie Średniaków
dodano: Środa, 18 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dzieci z grupy Średniaków uwielbiają jeść zdrowe przekąski, wiedzą że to samo zdrowie. Dowodem na to są wykonane samodzielnie przez nich szaszłyki i koktajl owocowy, które z wielkim apetytem spałaszowały. Owoce i warzywa posłużyły nam również do gier i zabaw matematycznych. To był naprawdę pracowity tydzień.
Czy wszędzie słychać tak samo dźwięk?
dodano: Wtorek, 17 października 2017 przez: Anna Romanowska
Czy wszędzie słychać tak samo dźwięk? Czy dźwięk można zmierzyć? Czy dźwiękiem można poruszyć wodę? Pokaz doświadczeń naukowych "Fizyka dla smyka" Akademii Nauki skłania dzieci do zadawania pytań i rozwijania ciekawości świata. Każde dziecko ma wrodzoną ciekawość świata, ...
"The Brain. Genialny Umysł"
dodano: Wtorek, 17 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W najbliższy wtorek  17.10. o g. 20:05 w programie „The Brain. Genialny umysł” na kanale Polsat wystąpi uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium – Jakub Lesiński. Oglądajcie koniecznie, by zobaczyć, jakie niezwykłe umiejętności zaprezentuje nasz licealista  i jak sobie poradzi w programie. Trzymamy kciuki za Kubę!
"Kasztaniaki" w grupie STARSZAKÓW
dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dzieci z grupy STARSZAKÓW uwielbiają zajęcia plastyczne. Aktualnie najwięcej radości sprawiają dzieciom zabawy na materiałach przyrodniczych. Podopieczni są niezwykle kreatywni, mają morze wspaniałych pomysłów wykorzystywania darów jesieni.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium