Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Dzień Niepodległości u Starszaków
dodano: Poniedziałek, 13 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
10 listopada nasi przedszkolacy brali udział w zajęciach na temat Dnia Niepodległości. Starszacy w tym dniu byli ubrani w nasze ojczyste barwy. Dzieci rozpoznawały i nazywały symbole narodowe oraz z dumą zaśpiewały hymn narodowy. Podczas zajęć plastycznych  starszaki samodzielnie wykonały godło Polski, które wywołało dużo uśmiechu na ich twarzach.
11 listopada - Dzień Niepodległości
dodano: Poniedziałek, 13 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W naszym przedszkolu dnia 10 listopada obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci  uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Maluchy na zajęciach poznawały nasze symbole i barwy narodowe. Dzieci w skupieniu wysłuchały całej historii. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.
Dzień Niepodległości u Średniaków
dodano: Piątek, 10 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, także Średniaki poznały trochę historii naszego  państwa. Na zajęciach dzieci poznawały nasze symbole i barwy narodowe. Przedszkolaki w skupieniu i z powagą wysłuchały całej historii. Na zakończenie, pamiętając o zachowaniu należytej postawy, wspólnie odśpiewały Hymn Polski.
Teatrzyk pacynkowy w grupie Średniaków
dodano: Czwartek, 9 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Zabawa w teatr „na niby” pozwala kształtować uczucia, a także uczy dziecko cieszyć się i smucić oraz dostrzegać dobro i zło. Przedszkolaki przypomniały sobie wiele znanych w teatrze terminów m.in.: reżyser, scenografia,  aktorzy, rekwizyty, widownia, kurtyna.
Urodziny Olgi K. z grupy Średniaków
dodano: Środa, 8 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
„Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!”
Wszystkiego najlepszego życzą Tobie koleżanki i koledzy oraz panie nauczycielki.
Starszaki szukają swoich korzeni
dodano: Środa, 8 listopada 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dzieci z najstarszej grupy wyjaśniają pojęcia: rodzina, rodzice, dziecko, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki. Nazywają i opisują uczucia: miłość, szacunek, tolerancja, zrozumienie i odpowiedzialność. Szanują tradycję rodzinną. Przyniosły do przedszkola swoje albumy rodzinne i opowiadały o swoich rodzinach.
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium