Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Walentynkowe warsztaty mydlarskie w grupie Średniaków
dodano: Piątek, 9 lutego 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 9 lutego w grupie Średniaków odbyły się walentynkowe warsztaty mydlarskie. Przedszkolaki mogły samodzielnie stworzyć mydełka glicerynowe o wybranym kształcie, kolorze, zapachu oraz wybrać dodatki do ich środka. Mydełka nawiązywały swoim wyglądem do zbliżającego się wielkim krokami święta zakochanych. Zajęcia te były doskonałą okazją do poznania mydlarskiej historii oraz do pobudzenia dziecięcej kreatywności i twórczej postawy.
Urodziny Leny z grupy Maluszków
dodano: Piątek, 9 lutego 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
9 lutego swoje urodziny obchodziła Lena z grupy Maluszków. Z tej okazji przedszkolaki zaśpiewały koleżance sto lat i złożyły życzenia.
Balik Karnawałowy
dodano: Piątek, 9 lutego 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
08.02.2018 w naszym przedszkolu odbył się BALIK KARNAWAŁOWY. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci i nauczycielki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Tydzień teatralny u Maluchów
dodano: Czwartek, 8 lutego 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
Tydzień teatralny w naszej grupie upłynął dość intensywnie. Dzieci dowiedziały się co to jest teatr oraz wcieliły się w rolę widzów a także obejrzały spektakle kukiełkowe w wykonaniu pań. Na koniec same wcieliły się w rolę aktorów, a podsumowaniem całego bloku tematycznego było wykonanie kukiełki do przedstawienia oraz rysowanie postaci do zabaw teatralnych - pastą do zębów.
Urodziny Igora z grupy Średniaków
dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 05.02.18 r. Igor z grupy Średniaków obchodził swoje 5 urodziny. Z tej okazji koleżanki, koledzy oraz panie nauczycielki złożyły mu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń.
Dzień Babci i Dziadka u Średniaków
dodano: Środa, 31 stycznia 2018 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 31.01.2018 roku obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka w grupie Średniaków. Na początku wychowawczynie grupy przywitały serdecznie miłych gości. Wnuczęta przygotowały dla swoich kochanych Dziadków występ artystyczny: wiersze, piosenki z układami choreograficznymi oraz humorystyczny skecz pt. "Czy Babcia i Dziadek są czarodziejami?".
Archiwum wiadomości: 2017/2018 [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium