Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl

Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej
dodano: Czwartek, 17 października 2019 przez: Rafał Wojtaszak
14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach wszystkich nauczycielek pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym podopiecznym, którzy pięknie zaprezentowali specjalnie przygotowane na tę okazję występy.
Sałatka owocowa w grupie Starszaków
dodano: Poniedziałek, 14 października 2019 przez: Martyna Drągowska
W zeszłym tygodniu grupa Starszaków uczestniczyła w zajęciach poświęconym owocom.  Na dzieci czekały owocowe zagadki – przedszkolaki zgadywały, jaki to owoc, używając zmysłu dotyku i smaku. Wybraliśmy się także do pobliskiego sklepu, gdzie dzieci przyglądały się owocom i dzieliły je na te, które pochodzą z sadu i te egzotyczne. Ostatnią częścią zajęć było wykonanie pysznych sałatek owocowych.
Starszaki jesienią na działce
dodano: Poniedziałek, 14 października 2019 przez: Martyna Drągowska
W tym tygodniu grupa Starszaków „przeniosła się” na jesienną działkę, gdzie dzieci wykonywały wiele ciekawych zadań i zabaw m.in. rozpoznawały i nazywały wybrane warzywa i owoce. Przedszkolaki rozróżniały warzywa za pomocą wzroku, dotyku i zapachu a także tworzyły własne kompozycje z warzyw, by móc je później zjeść ze smakiem.
Owocowy tydzień w grupie Średniaków
dodano: Piątek, 11 października 2019 przez: Martyna Drągowska
Miniony tydzień upłynął dzieciom z grupy Średniaków pod hasłem ”Jesień w sadzie”. Dzieci, z zawiązanymi oczami, poprzez zmysł smaku rozpoznawały owoce. Następnie wspólnie zrobiły sok owocowy, który bardzo im smakował. W piątek udaliśmy się do pobliskiego sklepu z owocami i warzywami. Czytaj więcej!
Jesień w grupie Maluchów
dodano: Poniedziałek, 7 października 2019 przez: Martyna Drągowska
Do grupy Maluchów zawitała jesień. Dzieci miały okazjępoznać dary tej pięknej pory roku takie jak jarzębinę, kasztany, żołędzie. W trakcie wspólnych spacerów wzbogacaliśmy nasz kącik przyrody przyniesionymi liśćmi m.in. klonu, dębu czy kasztanowca. Nie obyło się również bez robienia jesiennych bukietów i twórczości plastycznej.
Zapraszamy na treningi Taekwon-do
dodano: Czwartek, 3 października 2019 przez: Martyna Drągowska
Już od października do Milenium zawita Taekwon-do! Spotkania będą odbywać się w każdą środę w malej auli w budynku B.

UWAGA! Dla uczniów szkół Milenium (Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Liceum) treningi do końca października będą BEZPŁATNE.
Archiwum wiadomości: 2019/2020 [2018/2019] [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium