Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Pstrowskiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Średniaki na pikniku w parku miejskim
dodano: Wtorek, 23 maja 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dzieci z grupy Średniaków uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Ostatni cykl zajęć dotyczył roślinności, owadów, ptaków, płazów i innych zwierząt zamieszkujących parki oraz sposobów aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci. Dlatego korzystając z pięknej wiosennej pogody postanowiliśmy wybrać się do Parku Miejskiego im. Władysława Andersa w Gnieźnie.
Maluchy na boisku i na placu zabaw
dodano: Poniedziałek, 22 maja 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Maluchy korzystają z uroków wiosny. Na dworze zrobiło się ciepło, więc dzieci spędzają czas aktywnie na świeżym powietrzu. Przedszkolaki dobrze wiedzą, że ruch to zdrowie.
Grupa Starszaków zwiedzała Katedrę gnieźnieńską
dodano: Czwartek, 18 maja 2017 przez: Lidia Liberkowska
W środowy poranek grupa Starszaków udała się do Katedry na Wzgórzu Lecha. Dzieci poznały historię patrona Polski - świętego Wojciecha. W skupieniu podziwiały architekturę wnętrza oraz sztukę sakralną.
Dzień Ziemi w przedszkolu
dodano: Poniedziałek, 15 maja 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
Dnia 9 maja w przedszkolu „Mali Odkrywcy” obchodzony był „Dzień Ziemi”. Odwiedził nas wyjątkowy gość „Pani Ziemia”, którą przedszkolaki uwolniły od ogromu śmieci, bawiąc się przy tym znakomicie. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą nt. Ekologii odpowiadając na pytania, podczas gry planszowej pt. „Dbajmy o naszą planetę codziennie”. 
Urodziny Oliviera z grupy Maluchy
dodano: Poniedziałek, 15 maja 2017 przez: Anna Romanowska
Dużo uśmiechu,
a mało złości,
jak najmniej smutków,
wiele radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci w 5 urodziny koleżanki, koledzy i Panie nauczycielki życzą.
Dobra kondycja i dobre zdrowie, wszystko ci o nich Starszak opowie
dodano: Czwartek, 27 kwietnia 2017 przez: Natalia Jędrzejczak
W kwietniowe przedpołudnie grupa Starszaków wybrała się na pieszą wycieczkę do apteki, oraz do gabinetu fizjterapeutycznego i rehabilitacyjnego przy ul. Cymsa. Podczas wizyty przedszkolaki zobaczyły z bliska pracę pań farmaceutek oraz zostały oprowadzone po zapleczu apteki. Dzieci  miały okazję na chwilę stać się farmaceutą – nauczyły się sporządzać maść oraz syrop. 
Archiwum wiadomości: 2016/2017 [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2017 by Dział IT GSW Milenium