Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Przedszkole Milenium Mali Odkrywcy
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
przedszkole@milenium.edu.pl
Newsletter
Zaproszenie od Dyrekcji
Przedszkole Milenium „Mali Odkrywcy” to kraina bezpiecznej zabawy i opieki nad dzieckiem. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, logopeda oraz psycholog dbają o wszechstronny rozwój podopiecznych zgodnie z rozpoznanymi u nich uzdolnieniami. W formie zabawy uczymy podstaw języka angielskiego. A na sali gimnastycznej przedszkolaki zaspakajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej.
Aktualności
Rodzice czytają bajki
dodano: Czwartek, 13 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska

 

W listopadzie w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” grupę Średniaków odwiedziły mama Nikodema i mama Adasia, które przeczytały dzieciom interesujące i pouczające bajki. Dzieci z ciekawością słuchały przygód ich ulubionych bohaterów. Serdecznie dziękujemy!
Podsumowanie świątecznej zbiórki w przedszkolu
dodano: Środa, 12 grudnia 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Nasza świąteczna zbiórka dobiegła do końca. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców i dzieci udało nam się sprawić niespodziankę i radość wychowankom Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Gnieźnie.
Świąteczne przygotowania w grupie "Maluchów”
dodano: Czwartek, 6 grudnia 2018 przez: Rafał Wojtaszak

W tym tygodniu w grupie Maluchów zapachniało własnoręcznie upieczonymi pierniczkami. Dzieci miały okazję przygotowywać ciasto i za pomocą foremek wybrać kształt pierników, a dzięki uprzejmości Pań z kuchni nasze pierniki zostały upieczone, a ich zapach unosił się w całym przedszkolu. Dzieci z radością przystroiły też naszą choinkę. To był bardzo miły i pracowity dzień.

Andrzejki
dodano: Czwartek, 29 listopada 2018 przez: Martyna Drągowska
28 listopada w naszym Przedszkolu odbył się bal andrzejkowy. W tym magicznym dniu Przedszkolaki zamieniły się w królewny, rycerzy, wróżki i wiele innych postaci bajkowych. W trakcie zabawy dzieci zapoznały się z tradycjami i zwyczajami andrzejkowymi oraz uczestniczyły w zorganizowanych przez nauczycieli wróżbach, zabawach i konkursach.
Warsztaty muzealne o dawnych zabawkach
dodano: Czwartek, 29 listopada 2018 przez: Martyna Drągowska
W poniedziałek dzieci z grupy Średniaków i Starszaków uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Przedszkolaki dowiedziały się, jakimi zabawkami bawiły się dzieci w dawnych czasach oraz z jakich materiałów były wykonane. Poznały właściwości gliny i przedmioty, które były z niej zrobione. Dzieci stworzyły też własne figurki, zwierzątka i zabawki.
"Maluchy" poznają tajemnicę chmur
dodano: Środa, 28 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Dziś grupa Maluszków przemieniła się w małych odkrywców i poznała tajemnicę chmur. Maluszki za pomocą wody, bibuły i pianki wykonały magiczne kolorowe chmurki w  słoiku oraz  za pomocą gąbeczek wykonali chmurki stempelki.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] [2015/2016] [2014/2015] [2013/2014] [2012/2013] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2018 by Dział IT GSW Milenium